Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі


Брюховичі

Сообщений 1 страница 30 из 69

1

Сюди викладаємо анонси ігор в лісі та на школі

0

2

Всім привіт

+1

3

15.04
Школа
10.30
Zombes
ФСУ
16+
Согласно ФСУ
Открытая

Сценарий - Крепость
2 команды делаться на атаку и оборону в соотношении 60/40.
Цель атаки выкрасть из крепости 3 части кода за определённое время. Защиты соответственно не дать этого сделать.

Оживления:
Атака-моментальные
Защита- индивидуальные 20/30 мин в зависимости от количества либо за жетон оживления. Жетоны оживления можно добыть только в схронах за территорией крепости так что прийдется отправлять группы на их добычу.
Для победы атакующих они должны захватить 3 части кода которые находятся в здании на каждом этаже.

http://s4.uploads.ru/t/UbBSG.png
красный-границы карты
зелёный-база атакующих
фиолетовый-госпиталь
синий-парковка( просьба не заезжать на игровую территорию)

Отредактировано Zombes (2018-04-04 19:12:24)

+2

4

Буду.

0

5

+1

+1

6

Сфінкси 3+

+1

7

SOP
2+

+1

8

Sop +1

0

9

О присутствие людей младше 18 лет сообщайте в теме или распечатывайте расписку из темы Документы и проносите на игру

0

10

В итоге каждая команда во время штурма смогла захватить только по 1 документу.

0

11

Гра класно зайшла
Усім дякую!

0

12

Да, наганявся, наповзався, в дeвятій вирубився як дитина.  Дякую всім.

0

13

Оборона Фортів.

20.05
Брюховичі, ліс
10.00
АТИМ
ФСУ
15+ з батьками
Відкрита

Оборона Фортів , на 3 бази (2, ключова, німецька). Якщо буде багато людей то розширимо ареал : (Німецька, третя і з круглим столом) по 3 прапорці на кожному і прилад який дає сигнал коли бази і околиці під атакою з повітря. Традиційно : одна сторона всю гру в обороні, друга у штурмі. Прокат, кульки , внески традиційно, Збір, шикування 10.00 парковка в лісі. (Читайте правила - зміни що стосуються керування артилерійським і авіаударами) Також будуть змінені мертвяки сторін і , можливо, бази.

Детальніше : Гра за звичними правилами на іграх команди А. Багато стріляти та маневрувати.
БІЙЦІ НА ПОЧАТКУ ДІЛЯТЬСЯ НА ДВІ СТОРОНИ.
Після цього розігруєтся випадковим чином, яка із сторін займає оборону обєктів. Сторони рівні за чисельністю і озброєнням. Обєкта три і вони укріплені : це бази в лісі із відповідними фортифікаційними спорудами. На базах висять прапорці, і на кожній їх три штуки. Відстань між базами близько 200 + метрів. Приблизно це рівносторонній трикутник.
Задача оборони – втримати як можна більше цілих баз до кінця гри. На старті гри оборона стартує трьома рівними групами на всіх базах. Після старту сили можна перекидати на розсуд командира.

Задача штурмуючих – знищити , як можна більше обєктів. Обєкт вважається знищеним, якщо прапорець на ньому зірвали. Після цього база відновлюється на протязі пів години (на базі буде таймер , листок паперу і ручка для відміток) і можна її знову знищувати, у цей період штурмуючі не можуть знаходитись безпосередньо на базі ( у її периметрі), утримувати її. Коли зірвано всі 3 прапорці – база припиняє своє існування. Штурмуючі можуть атакувати всі 3 бази одночасно або послідовно , на свій розсуд. Штурмуючим надається артилерія - піротехнічна установка - 1 штука, застосовується по одній з баз (виносить половину оборони у радіусі 50 метрів) і можливість викликати авіаудари (2 рази) по всіх базах. Під час авіаудару всі гинуть у радіусі 50 метрів від баз.

Перемагає сторона штурму - якщо вона завдала базам пошкоджень більше ніж на половину їх міцності.
3 бази по 3 прапорця на кожній всього 9 балів. Для перемоги потрібно зірвати 7 прапорців на любих базах. Для нічиєї - 6.

0

14

+1

0

15

-
Робота :(

0

16

СК-45 +5 чел.

Отредактировано VoronUA (2018-05-17 15:40:17)

+1

17

Класно пограли.  Піротехніка і сирени зробили величезний внесок в саму атмосферу гри. Враховуючи велику кількість новеньких,- мені жодного не чесного не трапилось, зате відчув серед них себе молодим і шустрим  :cool:   .  Гра з Женьою в парі вийшла як гра в боулінг, чи парна стрільба,- давно я за один захід не виносив по 5 людей в одному місці.  Супер!  На бродках буду!  Організаторам ДЯКУЮ

0

18

От СК-"45":
Тоже понравилось. Сорри, но поначалу без матов на несознанку не обошлось! Потом вроди бы стабилизировалось. Думал будет легче с наступающими разбираться. Ошибся. Душили по полной. Главное, что мои ожидание на то что противник разобьётся на мелкие группы не оправдались. Но это я догадываюсь, чья заслуга. Молодцы.
Оргам отдельное спасибо. Материальное обеспечение игры придало её непредсказуемость и фразы типа: " Шо? Опять?..." Это на авианалёты.
Парню, нашедшему и НЕ закрысятничавшему мой коллиматор - СНОВА СПАСИБО. И правда - Игра Друзей!

0

19

10.06.2018
Відкрита
без обмежень
Брюховичі, тренування, штурм баз. Збір 10.30 на парковці. Будемо відігравати штурми баз на 2 сторони. Поштурмуємо і пообороняємо різні укріплені обєкти з окопами і бліндажами. Внески, піротехніка , як завжди, будуть. Прокат по передньому замовленню до мене по телефону на сторінці або в пп. Після гри - посиденьки біля вогнища, беріть пиво і до пива. Як добратися https://www.facebook.com/airsoftlviv/

Але.... знову у місті буде марафон ... і тому будуть проблеми з добиранням , тому можливі запізнення гравців , зробимо збір на парковці до 10 30
http://tvoemisto.tv/news/na_vyhidnyh_u_ … 93609.html , http://tvoemisto.tv/news/cherez_pivmara … 93664.html

0

20

Буду

0

21

Alex написал(а):

10.06.2018
Відкрита
без обмежень
Брюховичі, тренування, штурм баз. Збір 10.30 на парковці. Будемо відігравати штурми баз на 2 сторони. Поштурмуємо і пообороняємо різні укріплені обєкти з окопами і бліндажами. Внески, піротехніка , як завжди, будуть. Прокат по передньому замовленню до мене по телефону на сторінці або в пп. Після гри - посиденьки біля вогнища, беріть пиво і до пива. Як добратися https://www.facebook.com/airsoftlviv/

Але.... знову у місті буде марафон ... і тому будуть проблеми з добиранням , тому можливі запізнення гравців , зробимо збір на парковці до 10 30
http://tvoemisto.tv/news/na_vyhidnyh_u_ … 93609.html , http://tvoemisto.tv/news/cherez_pivmara … 93664.html


Додам сюди іще адекватну карту перекриттів, в якості доповнення. Аби подивитсь карту в нормальній якості - клацніть по картинці правою кнопкою мишки й "Відркрити зображення в новій вкладці": http://static.runukraine.org/wp-content/uploads/sites/2/2018/06/A4Afysha-01.jpg

0

22

+1

0

23

+1

0

24

+1

0

25

1 ЛИПНЯ - BATELFILD.
Локація - Ліс Брюховичі
Правила проведення ЛСР
Збір 9.30 парковка
10.00-10.10 брифінг
10.20 вихід на позиції
11.00 старт гри
16.00 Завершення гри
Завчасне покидання гри -заборонено!
Умови гри:
Кантузія за наявності СІБЗ, або за наявності окремого елементу - попадання в нього (каска, бронежилет).  Кантузія- боєць лягає на землю і не може вести бойові дії протягом 2 хв. після чого знову вступає в бій, але з вибитим СІБЗом, наступне влучання в нього відігрується як влучання в бійця без СІБЗ. Взрив гранати чи ГП - мертвий.
Боєць без СІБЗ або часткового захисту має поранення, крім влучання в голову(повинен перемотати себе бінтом.
Реєстрація в темі.
Старт- 10.30.
Завeршeння - 16.00.
На ігровій території розміщено 5 точок, на кожній з них є по 2 прапора двох кольорів.
Дві команди стартують з своїх штабів і захоплюють точки підіймаючи на них прапори своєї сторони.
Кожна підконтрольна точка команди являється місцем оживлення гравця команди яка її утримує, -крім випадку коли точка штурмується противником, в такому випадку уражений боєць рухається до наступної підконтрольноі точки і там доторкнувшись до прапора оживає.
В разі , якщо всі точки захопленні противником, тоді місцем оживлення є ШТАБ.
Оживлення біля штабу через 10 хв. від моменту прибуття до нього. В разі якщо штаб штурмується противником, боєць знаходиться поблизу штабу і чекає доки противник не піде, і лише потім вичекавши 10 хв. оживає і вступає в гру.
На кожній точці знаходиться листок і ручка на якому в 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 і 16.00 команда яка на той момент контролює точку -записує час і колір своєї команди.
Підрахунок балів нараховується не за час утримання кожної точки, а за кількість точок на момент вище вказаного часу.
На штабі знаходяться картки з кольором вашої сторони. При захопленні вашої картки -противник рухається на будь яку точку підконтрольну вам і скидає на ній картку. Всі хто є в обороні рахуються мертвими і корегуються правилом вище вказаним. Картку захоплену на штабі обовязково використати протягом ПІВ ГОДИНИ! Після чого вона згорає. Захоплювати картки можна лише по одній! Утримувати штаб противника ЗАБОРОНЕНО.
Гра платна, на реквізит -10 грн.
Більш детальна інформація на брифінгу. Карти локації і місць знаходження баз і штабів- на шикуванні.

Отредактировано Сeргій ПІЛОТ (2018-06-27 22:59:55)

0

26

+ 1-2

0

27

СК-"45" +4.
Планируют внеком из Червонограда +1

Отредактировано VoronUA (2018-06-30 18:44:53)

0

28

+1

0

29

+2
Я і Петришин Юра

0

30

Планую бути, кількість гравців уточнюю.

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі