Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі


Брюховичі

Сообщений 31 страница 60 из 69

31

Можна посилання на карти ігрової території ?

0

32

Карта до гриhttp://s5.uploads.ru/t/YzoI1.jpg

Отредактировано Сeргій ПІЛОТ (2018-06-28 21:57:25)

0

33

+1

0

34

+1

0

35

+3

0

36

+-2(один буде точно)

0

37

Дякую учасникам гри. Купа позитиву, багато стрілянини, маневрів, атак та оборони.
Як наслідок гарний настрій і гул в ногах.
Рахунок по балам: - СИНІ-19, ЖОВТІ-9.
В результаті перемогла ДРУЖБА.

+1

38

Игра, действительно, удалась.
И для "Синих" и для "Жёлтых". Просто одни меньше блудили, а другие больше. С  ориентированием на местности, конечно, беда! Стоило точки установить не на базах и всё.... мы с Римусом полчаса точку искали. И это в родных Брюховичах!
Поэтому Пилоту респект, что усложнил задачу. Перед ночной игрой "само то"!
Ещё раз предложу то, что высказывал на подведении итогов: по поводу связи. Идея от Кирка по открытым частотам, когда все знают частоты всех и менять их зась - это классно. Попробуйте на ближайшей (дневной) игре.
У "Синих", на мой взгляд, можно особо отметить Комара. Где он только не побывал за время игры. И везде отличился. Красава :flag: .
Не могу не отметить пулемётчика Игла и его второго номера Фунтика. Без них результат игры мог бы быть совершенно иным.
Спасибо Алексу за руководство и терпение, с которым он культурно затыкал рот советчикам, "как надо делать"!
Главным результатом считаю то, что АБСОЛЮТНО все доиграли до конца игры. Тут Пилот своего добился :cool: .
Всем спасибо.

0

39

Дякую за цікаву гру, я особисто постріляв пару раз , решта грав з картою і рацією у стартегію, цікавіше ніж на компі було. Дуже всі мене порадували, відповідально ставилися до поставлених задач. Молодці !!!

8 липня буде проводитись гра на Школі у брюхах
10 30 - 15 00
сценарій таймери, гра буде заточена під новеньких прокатників, кто має бажання скласти ім компанію у ролі бувалого інструктора мегаспецназівця - запрошую.
В принципі їх багато не буде. Піро , кульки , пркат,  внески будуть на місці.

0

40

http://s8.uploads.ru/t/Qpm4b.jpg

05.08.2018
Брюховичі , ліс, парковка
10.00
ФСУ
Без обмежень
Відкртиа

Додатково :
Знову гра- тренінг. Будемо злагоджувати новеньких і стареньких. Познайомимо і далі будемо закріплювати навички з радіозвязку, орієнтування в лісі по карті , організацію засіодок ,а головне - оборона і штурм ікріплених баз. Стріляти теж будемо дуже багато. Максимум практики і гри.з послідованих мінісценаріїв на пів години. Прокат, піротехніка, кульки - замовляти за телефонами або у приват. Внески , як завжди 20 грн перед грою на місці. Збір на 10 00 на парковці, як доїхати , тут : https://www.facebook.com/airsoftlviv/ . Після гри посиденьки біля вогнища, набирайте пиво , шашлики, сосиски.

Отредактировано Alex (2018-08-01 17:37:53)

0

41

http://s9.uploads.ru/VoySZ.jpg

ІНКАСАТОРИ
Неділя, 12.08.2018
Брюховичі, Школа
Збір: 10:30
Брифінг/ділення на сторони: 10:45
Старт: 11:00
Правила: ЛСР
Віковий допуск: 16+
Гравці віком до 18 років ОБОВ'ЯЗКОВО повинні мати три речі: окуляри, маска на лице-зуби, розписку від батьків (знайти у розділі Документи на сайті Львівського Страйкбольного Ресурсу). Без хоча б однієї із цих речей, гравець до гри буде недопущений.
Тривалість 1 гейму: 40 хв

Структура гри:

Тривалість 1 гейму: 40 хв

Діють 1,2,3 поверхи школи та вулиця. Підвал неігровий.

На вулиці у протилежних частинах школи кожна сторона матиме штаб та мертвяк.

У вестибюлі школи (біля колон) та на середніх сходах між 2 та 3 поверхами будуть гроші.

Завдання двох сторін знайти та занести на бази якнайбільше грошей

Гроші (зелені картки) переносяться у спец контейнерах по одній банкноті в контейнері. На команду виділено по 2 контейнери. Якщо гравця з контейнером вибили- він його передає напарнику по команді і прямує на мертвяк. Якщо нікого поряд немає- він викидає всі гроші з контейнера, прямує з контейнером до штабу, лишає його біля штабу і прямує у мертвяк.

У мертвяках будуть картки оживлення ( жовті або сині картки)- коли гравця вбили, він йде на мертвяк, бере картку оживлення, чекає 5 хв і виходить у гру. Якщо на мертвяку закінчились картки- для цього гравця гейм завершився і він сидить у мертвяку до кінця.

У кожної сторони є медик- гравець із аптечками (5-6шт червоних карток із хрестиками). Якщо вас вибили, то у вас є 1 хв, щоб вас вилікував медик (дає вам картку аптечку яку ви тримаєте до кінця гейму). При другому попаданні ви йдете на мертвяк. Якщо попали у медика- він може себе вилікувати(кладе картку аптечку собі у кишеню). При повторному попаданні- йде на мертвяк. Аптечки є в обмеженій к-сті, а саме 5-6 шт на гейм. Коли аптечки закінчуються, то медик стає простим гравцем.

Гра завершується коли:
- закінчився час гейму;
- Закінчилися грошові картки у місцях, де їх залишив директор
- Коли одну із сторін повністю вибили

Нюанси гри:

- якщо ви знайшли грошову картку/картки на землі поза місцем, де їх залишив директор, і у вас є ваш контейнер (з грошима чи без) то можете спокійно докладати ці гроші у контейнер та нести на базу
- Дозволено обкрадати бази суперника. За один раз можна забрати усі гроші які назбирав суперник, але їх можна віднести на свою базу лише у контейнері
- Стрільба у мертвяк/ з мертвяка заборонена
- Контейнери сторін будуть помарковані- кожен використовує лише свій контейнер
- Стрільба одиночкою або короткими чернами по 2 кульки
- Дозволено ножі, пістолети, пістолети- кулемети, штурмові гвинтівки, гранати
- Старатися не стріляти суперникові у голову
- Якщо ви обійшли суперника за спину і він вас не помітив, то з відстані 2 метрів бажано не стріляти, а оголосіть його мертвим. Якщо суперник не іде на компроміс- стріляйте (не в нолову)
- Граната виносить усю кімнату. Якщо кімната має перегородки висотою більше/рівне 1 метр, то ураження йде на окремий сектор кімнати
- Гранати можна ногою відкопнути з кімнати
- Попадання у зброю не вважається попаданням
- Дозарядка у будь-якому місці
- Гроші скидати на видимому місці( коридори, світлі кімнати)
- Окуляри повинні бути одягнені постійно

Побажання:

Це гра друзів, тому чесність понад усе- зробіть гру усім, і всі зроблять гру Вам.
Не запізнюйтеся.
Після гри не розбігайтеся- буде короткий пост брифінг, побажання/скарги, можливо комусь із гравців буде потрібна допомога із транспортом. І всі пам'ятайте- це гра друзів :)

Внесок: 15 грн на витратні матеріали та майбутні ігри

0

42

+1

0

43

+ 50/50

0

44

+1

0

45

Будемо, також пропоную зробити для Школи окрему тему - розділ на форумі. Ігри на урбані і в лісі по специфіці відрізняються.

Отредактировано Alex (2018-08-06 17:35:46)

0

46

Увага!

Гра ІНКАСАТОРИ найімовірніше буде перенесена, адже більшість вирушить на гру ПАМ'ЯТЬ у Яворів
Навіть якщо так вийде, Алекс всеодно проведе недільну гру на школі - якщо і не за описаним вище сценарієм, то за чимось або схожим або теж динамічним

Завтра-післязавтра напишу остаточне рішення

Дякую!

0

47

Неділя, 26.08.2018
Брюховичі, Школа
Страйкбольний покер
Збір: 10:00
орг: Алекс
Правила: ЛСР
Віковий допуск: 16+

0

48

Буду

0

49

Неділя, 02.09.2018
Брюховичі, Ліс
"Королі лісу"
Збір: 10:00
орг: Алекс
Правила: ЛСР
Віковий допуск: 16+

Сценарій на гру "Королі лісу" 2 вересня
, нове - добре забуте старе :) Місце збору (паркінг) о 10 00. -- . Як добратися - на сторінці Страйкбольні полігони (Брюховичі, ліс ): https://www.facebook.com/airsoftlviv/
Вивід на позиції 10.30

Карта : https://www.facebook.com/photo.php?fbid … &ifg=1
Задачі:
до 11.30– вийти на точку з вказаними координатами, де група має розмістити базу і «мертвяк», відстань між ними 100м.
11.45 – 13.00 фаза розвідки. Група має знайти і нанести на карту якнайбільше баз супротивників, обєднуватися з іншими угрупуваннями і обмінюватися інформацією забороняється. Координати бази супротивника заносяться в спеціалний бланк у командира групи у форматі «по равлику» , наприклад «А2, 9», колір прапору на базі і час занесення інформації. За координати баз противника і колір сторони знайдені до 13 00 нараховується по 15 балів , після по 10. Під час цієї фази не можна знищувати базу супротивника (вести бій можна). Ньюанси: якщо розвідка знайшла базу, але не встигла передати координати по радіо або нанести на карту і була знищена, то координати бази вносяться після наступного виходу з мертвяка (фіксується час виходу). На кожній базі буде табличка з надписом "штаб" і кодом, розміщується на висоті 1.5 м над землею, якщо розвідці вдається взнати цей код (можна за допомогою оптики), бали за розвідку помножуються на 2.
13.00 – 15.00 активна фаза. Можна продовжувати розвідку, але вже іде нарахування по 5 балів за знайдений і нанесений на карту обєкт. Крім того - вже дозволяється знищувати бази супротивника. За кожну знищену базу (знята табличка "штаб" , табличка має зберігатися у командира і додається як доказ в кінці гри) команда отримує додатково 30 балів. Прапор лишається на місці, він не знімається, і буде потрібен для останньої місії. Команда яка втратила свою табличку "штаб", штрафується на 30 балів.
15.00 – 16.00. Командири сторін відкривають пакети під час попередньої місії в 14.45 (до цього часу їх неможна чіпати, запас часу надається для планування, збирання сил навколо своєї бази, висилання дозорів у вказану точку). В пакетах вказуються координати точки, яку необхідно захопити і вивісити на ній свій прапор (знімається з попередньої бази в 15.00) і утримувати її до кінця місії. Точка для всіх груп одна, і команда, яка переможе в цій місії отримає додатково 40 балів. Відбивати точку і встановлювати свої прапори конкурентам можна і треба.
Оживлення: 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 15.00. Якщо "вбиті" бояться заблукати, вони можуть продовжувати ходити за групою яка виконує завдання як некомбатанти, з помаранчевою повязкою на голові. У кого немає повязки - можна купити у оргів перед грою.

Поранення.- одноразове попадання в 1 кінцівку, може перевязати любий гравець 1 цілим бинтом на уражене місцк на протязі 5 хвилин !
Радіовійна дозволена люба. Глушилки, омана.
Піротехніка дозволена, але розтяжки ставити не дозволяється, заради безпеки некомбатантів.
Внесок на гру 30 грн. Прокат, кульки, піро - як завжди будуть

Для гри знадобиться бинт, годинник, телефон, який потрібно носити з собою а не залишити в авто, бажано смартфон або ГПС навігатор, на який попередньо встановити програму -- , на ній видно доріжки у Брюховецькому лісі, компас, роздрукувати карту за посиланням вище у коментарях, два сміттєвих пакета для камуфлювання зброї, якщо ви заблукаєте і вийдете десь далеко у населеному пункті, гроші на автобус, вода. Всередині гри, за годину до кінця з головної бази на вирубці будуть проводитися постріли (по 2) з міномету, можна буде по звуку зорієнтуватися і вийти до організаторів. Кінець гри буде позначено 3 пострілами.

0

50

Буду.  Скільки людей максимум може бути в складі однієї групи?

Отредактировано Сeргій ПІЛОТ (2018-08-28 22:20:54)

0

51

+

0

52

Групи по 5 бійців

0

53

+

0

54

+

0

55

Не забуваємо, в неділю  23 вересня- гра ІНКАСАТОРИ!, школа Брюхи

0

56

http://s9.uploads.ru/VoySZ.jpg

ІНКАСАТОРИ
Неділя, 23.09.2018
Брюховичі, Школа
Збір: 10:30
Брифінг/ділення на сторони: 10:45
Старт: 11:00
Правила: ЛСР
Віковий допуск: 16+
Гравці віком до 18 років ОБОВ'ЯЗКОВО повинні мати три речі: окуляри, маска на лице-зуби, розписку від батьків (знайти у розділі Документи на сайті Львівського Страйкбольного Ресурсу). Без хоча б однієї із цих речей, гравець до гри буде недопущений.
Тривалість 1 гейму: 40 хв

Структура гри:

Тривалість 1 гейму: 40 хв

Діють 1,2,3 поверхи школи, вулиця та підвал.

На вулиці у протилежних частинах школи кожна сторона матиме штаб та мертвяк.

У вестибюлі школи (біля колон) та на середніх сходах між 2 та 3 поверхами будуть гроші.

Завдання двох сторін знайти та занести на бази якнайбільше грошей

Гроші (зелені картки) переносяться у спец контейнерах по одній банкноті в контейнері. На команду виділено по 2 контейнери. Якщо гравця з контейнером вибили- він його передає напарнику по команді і прямує на мертвяк. Якщо нікого поряд немає- він викидає всі гроші з контейнера, прямує з контейнером до штабу, лишає його біля штабу і прямує у мертвяк.

У мертвяках будуть картки оживлення ( жовті або сині картки)- коли гравця вбили, він йде на мертвяк, бере картку оживлення, чекає 5 хв і виходить у гру. Якщо на мертвяку закінчились картки- для цього гравця гейм завершився і він сидить у мертвяку до кінця.

У кожної сторони є медик- гравець із аптечками (5-6шт червоних карток із хрестиками). Якщо вас вибили, то у вас є 1 хв, щоб вас вилікував медик (дає вам картку аптечку яку ви тримаєте до кінця гейму). При другому попаданні ви йдете на мертвяк. Якщо попали у медика- він може себе вилікувати(кладе картку аптечку собі у кишеню). При повторному попаданні- йде на мертвяк. Аптечки є в обмеженій к-сті, а саме 5-6 шт на гейм. Коли аптечки закінчуються, то медик стає простим гравцем.

Гра завершується коли:
- закінчився час гейму;
- Закінчилися грошові картки у місцях, де їх залишив директор
- Коли одну із сторін повністю вибили

Нюанси гри:

- якщо ви знайшли грошову картку/картки на землі поза місцем, де їх залишив директор, і у вас є ваш контейнер (з грошима чи без) то можете спокійно докладати ці гроші у контейнер та нести на базу
- Дозволено обкрадати бази суперника. За один раз можна забрати усі гроші які назбирав суперник, але їх можна віднести на свою базу лише у контейнері
- Стрільба у мертвяк/ з мертвяка заборонена
- Контейнери сторін будуть помарковані- кожен використовує лише свій контейнер
- Стрільба одиночкою або короткими чергами по 2-3 кульки
- Дозволено ножі, пістолети, пістолети- кулемети, штурмові гвинтівки, гранати.
- Старатися не стріляти суперникові у голову
- Якщо ви обійшли суперника за спину і він вас не помітив, то з відстані 2 метрів бажано не стріляти, а оголосіть його мертвим. Якщо суперник не іде на компроміс- стріляйте (не в голову)
- Граната виносить усю кімнату. Якщо кімната має перегородки висотою більше/рівне 1 метр, то ураження йде на окремий сектор кімнати
- Гранати можна ногою відкопнути з кімнати
- Попадання у зброю не вважається попаданням
- Дозарядка у будь-якому місці
- Гроші скидати на видимому місці( коридори, світлі кімнати). Якщо такого місця немає - знайти його (особливо стосується підвалу)
- Окуляри повинні бути одягнені постійно

Побажання:

Це гра друзів, тому чесність понад усе- зробіть гру усім, і всі зроблять гру Вам.
Не запізнюйтеся.
Після гри не розбігайтеся- буде короткий пост брифінг, побажання/скарги, можливо комусь із гравців буде потрібна допомога із транспортом. І всі пам'ятайте- це гра друзів :)

0

57

+1

0

58

+1

Отредактировано Kamilius (2018-09-17 00:06:07)

0

59

Буду

0

60

SOP 4+

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі