Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі


Брюховичі

Сообщений 61 страница 69 из 69

61

+

0

62

+2

Отредактировано Niger (2018-09-21 21:05:04)

0

63

+2

0

64

Отже, 3:1 на користь жовтих!

Усім дякую за значну присутність (38 людей) та повну віддачу грі !

Тішить, що спірні моменти можна на пальцях порахувати. Усі нюанс враховано та буде автоматом виправлено в наступній грі цього формату

Загалом тверда 5рка :) а це стимулює проводити інкасатори знову :)

Щиро ваш,

Барбер

П.с. Заливайте фотки з гри, якщо такі є :)

0

65

07.10.2018
Брюховичі, ліс, бази
Відкрита
без обмежень

Тренування в лісі, штурм-оборона укріплень, гра. Якщо встигнемо - позмагаємось в захопленні і утриманні контрольних точок - таймери. Давно не було :)
Прокат, піро, кульки, внески як завжди будуть, але краще зазделегідь замовляти в пп.
Місце збору (паркінг в лісі ) о 10 00.
https://www.google.com/maps/@49.8930084 … 312!8i6656
Як добратися - на сторінці Страйкбольні полігони (Брюховичі, ліс ): https://www.facebook.com/airsoftlviv/

0

66

Всім дякую за гру.
Знайдено механу гвинтівки М24. ( Юніти напевно ваша ).
http://sd.uploads.ru/t/49jGn.jpg

0

67

Vasyl Wolf написал(а):

Всім дякую за гру.
Знайдено механу гвинтівки М24. ( Юніти напевно ваша ).

Повернено)))

0

68

Неділя, 21.10.2018
Брюховичі, Ліс
Збір: 10:00 парковка
орг: Алекс
обмежень немає

Знову гра- тренінг. Будемо злагоджувати новеньких і стареньких. Познайомимо і далі будемо закріплювати навички з радіозвязку, орієнтування в лісі по карті , організацію засідок ,а головне - оборона і штурм укріплених баз. Стріляти і бахати піротехнікою будемо дуже багато, потренуємось для наступної великої гри Оборона Фортів 5. Прокат, піротехніка, кульки - замовляти за телефонами або у приват. Внески , як завжди перед грою на місці. Збір на 10 00 на парковці, як доїхати , тут : https://www.facebook.com/airsoftlviv/ . Після гри посиденьки біля вогнища, набирайте пиво , шашлики, сосиски.

0

69

Оборона Фортів.

11.11
Брюховичі, ліс
10.00
АТИМ
16+ з батьками
Відкрита

І знову : "Оборона фортів" .

Обєкти , їх три і вони укріплені : це бази в лісі із відповідними фортифікаційними спорудами.
Диверсії. На базах висять папки з відмітками про захоплення і акт диверсії, і на кожній їх 4 штуки (відміток, при захопленні ставиться відмітка у квадратику і час). Після захоплення база відновлюється на протязі пів години , потім можна її знову знищувати, у цей період штурмуючі не можуть знаходитись безпосередньо на базі ( у її периметрі 50 метрів ), утримувати її.

Таймери на базах синхронізовані, час писати такий як на них. Відстань між базами близько 200 + метрів. Приблизно це рівносторонній трикутник. База вважається повністтю знищеною, коли проставлені всі відмітки про диверсію. Після цього її немає сенсу обороняти.

Артилерія. База (одна) може бути під миттєвим артударом (обстіл з міномету) при чому після першого пострілу , захисники можуть почати покидати небезпечний периметр (50 метрів) всього пострілів 3 , після 3 пострілу всі гравці (і захисники і штурмуючі) що знаходились на базі і в радіусі 50 метрів вважаються загинувшими. Артилерія може бути відбита обороною і доставлена на одну з баз. Після цього оборона не може використовувати артустановку або переносити її – тільки обороняти. Можливо повторне відбиття і використання штурмуючими. Ховати міномет і зарядний ящик забороняється. Обстріл проводити вгору над базою з відстані >=50 м.

Авіапідтримка. Бази (всі одночасно) можуть бути під авіаударом , при чому за 3 хвилини ( не меньше) звучить поереджувальна сирена ГО , короткі, преривчасті сигнали 3 рази. Під час 3хв затишшя захисники можуть почати покидати небезпечний периметр (50 метрів) . Після 3 хвилин, відбувається авіаудар (довга сирена) і захисники і штурмуючі) що знаходились на базах і в радіусі 50 метрів вважаються загинувшими. Оператор авіапідримки під час подання сигнлів одягає помаранчеву жилетку і його не можна вразити. Сирена встановлюється на перехресті.

Оборона. Задача оборони – не дати противнику здійснити 8 диверсійних актів. У цьому випадку оборона програє. При здійсненні до кінця гри 7 диверсій – гра зводиться в нічию. На старті гри оборона стартує трьома рівними групами на всіх базах. Після старту сили можна перекидати на розсуд командира.

Штурм. Задача штурмуючих – здійснити як мога більше диверсій (8 виграш, 7 нічия). Штурмуючі можуть атакувати всі 3 бази одночасно або послідовно , на свій розсуд. Штурмуючим надається артилерія - піротехнічна установка - 1 штука і боєкомплект на 2 обстріли по 3 заряди кожен. Застосовується одночасно по одній з баз. І можливість викликати авіаудари (2 рази) по всіх базах. Використання підтримки для штурму – на розсуд командування.

Оживлення : з мертвяків групами , раз на 15 хвилин.
http://s5.uploads.ru/t/wDaNl.jpg

Отредактировано Alex (2018-11-09 14:41:10)

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Брюховичі