Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь."БУНКЕР КВЕСТ"

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

9 лютого  2020 року в яворові відбудеться  гра тренування «БУНКЕР КВЕСТ» . Збір гравців о 09.30-10.00 початок гри 10.20  кінець 15.30 (час можливо корегувати).
Завдання ,що відпрацьовуються штурм  та зачистка бункеру, оборона бункеру, проведення евакуації  засада, реакцію на засідку.
ПОРЯДОК  , ЗАВДАННЯ  ПРАВЛА  ГРИ: Ділимося на три однакові групи (сині ,зелені,жовті)  одна група  висувається та створює засаду (завдання захопити  документи та шпіонський  годинник  у пораненого (манекену)) по маршруту висування в сторону бункеру (даємо їм 15 хв фору), дві інші готують та проводять марш транспортуючи пораненого(манекен), документи  (чемодан) дані речі  заборонено виносити  з дороги. Всі вбиті  з обох сторін стають в кінці колони на відстані 15- 20 м (тобто в процесі  висування мертв’яків не має). По прибуттю до бункеру  одна група займає бункер в який кладе манекен та документи  та район бункеру завдання протриматися  1 годину 20 хвилин ( з яких 1 година оборони , 20 хвилин на евакуацію) дві інших групи  здійснити атаку бункеру захопити пораненого та документи та здійснити евакуацію (для обох сторін донести манекен та чемодан до місця евакуації). Після 10-15 хвилин на заміну.
Мертв’яки  для тих хто обороняється  кожні 10 хвилин  хто штурмує кожні 15 хвилин . Мертв’яки працюють   рівно в етап ведення оборони  (1 годину) коли починається етап  евакуації ( 20 хвилин ) мертв’яки не працюють. Граємоз пораненями. Вікова категорія гравців за правилами Львівського страйкбольногоь ресурсу.До гри допускаються команди та учасники віком 18+. Присутність гравців віком до 18 - за рішенням і повною відповідальністю та умовами організатора гри.Наприклад за наявності підписаного документа від батьків про відсутність претензій у випадку отримання травми (посилання на документи Документи) або/і присутністю батьків на грі, тощо.
ДЕТАЛІ: на заміну сторін 10-15 хвилин, якщо штурмуючи  захопили бункер та взяли матеріали  то висуваються  в район   евакуації  та обороняють його,  хто оборонявся можуть відбити матеріали  визначений час 1 година ще працюють мертв’яки  (якщо штурмуючи захопили раніше матеріали ), відповідно останні 20 хвилин операції мертв’яки не працюють. ЛЮБА ЕВАКУЦІЯ проводиться рівно через 1 годину  20 хвилин після початку операції (кінець місії). Документи несе один чоловік і вони( чемодан)  знаходиться постійно біля манекену навіть в русі, манекен несе не менше двох людей ( вони можуть вести бій). Другу засаду робимо  на зворотному шляху до машин  = 500- 600 м за вище вказаним сценарієм.
УВАГА  гра буде не на КАТАНЗІ. Гра буде проведення на старому КСП бригади КОРОЛЯ ДАНИЛА (точніше на тому що від нього лишилося) ліс горби капоніри (окопи для штабних машин). Місце зустрічі  зупинка  трете містечко  це приблизно 2-2,5 км від повороту на  нашу Катангу за закинутим постом ДАІ. Вас буду зустрічати. В 500м від місця паркування є мийка для машин ,кафе  та заправки.
Внесок  за гру 30 гр.

Отредактировано KIRK (2020-02-05 12:49:25)

0

2

За проханям аудеторії до правил "Бункер квест" додаємо поранення  комплект броні (її вагова імітація) надає право на  два поранення , без броні одне поранення. Використовуємо бинт ,турнікети ,мед.джгути.

0

3

Бачу активності "0"!🤔
Чи варто долати 200км в один кінець тільки для зустрічі з одним Кірком?!
Будь ласка, відпишіться хто планує бути.
Дякую.

0

4

Від Класних пациків з приводами є 8 чол За!
Ворон , скільки від Волині приїде ?

0

5

WestSop написал(а):

Від Класних пациків з приводами є 8 чол За!
Ворон , скільки від Волині приїде ?

Ого! Аж 8!!!
180 км в один кінець на те щоб побачити Гєну Кірка?! Я, звичайно, його і "Класних пациків з приводами" поважаю, але...... Хотілося би витратити час та пальне на щось більш грандіозніше.
А де можна узнати більш-меньш реальну кількість гравців?

0

6

УВАГА  ГРУ БУНКЕР КВЕСТ ПЕРЕНЕСЕНО НА 9 лютого 2020  дякую за розуміння

+1

7

Львівська солянка планує бути на 9 лютого (за умов хорошої погоди)
ксть гравців уточнюємо

0

8

Горобці.
Плануємо, принаймні +3

0

9

яворів 4 бійця

0

10

НАГАДУЮ гра "Бункер квест"  буде проводитися на новій локації НЕ НА КАТАНЗІ тому орієнтую як добератися . Для тих хто добирається своїм ходом маршрутка до Яворова  зупинка третє
містечко хто їде авто після  Зупинки Рульове проїджаєте наступні орієнтири  з права кафе "придорожній заїзд" за ним перехрестя доріх  на чотирі  напрямки на ньому  з обох сторін зупинка Черчик та зліва закинутий пост ДАЇ  його проїджаємо після зупинка третьє містечко  там я буду зусрічати з лівої сторони буде зупинка зелена  з правої карман для зупинки та перед карманом поворот на право. Стоянку авто планую організувати на польовій дорозі з ліва за зупинкою  обов'зково я чи преставник моєї команди будемо зустрічати  .

0

11

львівська солянка 13+

0

12

Всім велике дякую за гру.

0