Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Бродки

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

29. квітня 2018.р. Бродки. Гра .. Контрольна точка 2.. по мотивам Сталкера

Легенда:
Після сильного аномального викиду в раніше недоступній частині зоні утворилась невелика так звана "чиста земля" , яка практично була чиста від аномалій та мутантів але повна артефактів.
Небажанням ділитись хабаром між угрупуваннями дпло початок новый битвы за контроль над територією.
Але у самий розпал сталося раптове активування ,раніше не діючої, установки ПСІ яке було зафіксовано службами безпеки країни. Була надіслана група спецназу і спеціалісти.
Не маючи можливості повністю демонтувати для транспортування установку, було знято тільки дишефратор з кодами запуску. Потім гелікоптером відправлено коди до штабу, а саму установку та територію
залишився охороняти загін спецпризначенців ЗСУ.
Раптовий викид пошкоджує гелікоптер. Спецалісти з документацією спробували вибратись із зони але зникли безвісті.
Ця новина дуже шидки поширилась зоною і усі угрупування вислали свої загони для пошуку кодів для ПСІ - установки. Що б знову спробувати встановити контроль над територією.

Загальна інформація:

Дата проведення: 29.04.2018
Локація : Бу база Відпочинку , с.Бродки, Львівська обл.
Час : Одноденна гра . з 9.00 до 17.00
9.00 заїзд.
9.30 шикування , бріфінг.
10.00 старт.
16.30 або 17.00 (в залежності від стану гри) закінчення 5 кратною сиреною, це також буде елементом несподіванки і засобом підганяти тих хто полюбляє поспішати повільно.

Організатор : ХК Воля і я :).
Правила :
швидкістний режим ФСУ
відкрита гра.

Внесок, так як планується закупити хороший , дієвий і цікавий ігровий реквізит : 50 грн.
Поранень немає.
Полонених немає.
Вихід з .. мертвяка .. - кожні 20 хв.

Ігрові сторони:

Спецназ ЗСУ - невеликий загін який охороняє ПСІ - установку та територію навколо неї. Проводить рейди проти порушників, затримує підозрілих і допитує на предмет добутих порушниками кодів.
Хабарів не береть на контакт не йдуть, союзи не заключають. Облави на монстрів і знищення потвор дають їм бонусні бали.
Можуть час від часу появлятись у місцевого бариги Санича для обміну інформацією та обладнанням.
Озброєння - автомати ,гвинтівки, гранатомети , кулемети.

Барига Санич - місцевий ділок - який недалеко від містечка почав свій "легальний" бізнес.
Торгує як за артефакти так і за місцеві гроші. Можна у нього купити патрони, гранати , спорядження для небезпечних зон та запасні помплектуючі.
також карти з координатами усяких аномалій.

"Свобода" - анархісти та шибайголови.Які обявили себе борцями за свободу на території Зони. Тому постійно конфліктують з усіма угрупуваннями,
сталкерами та воєнними. Озброєння - автомати ,гвинтівки, гранатомети.

"Найманці" - загадкова та таємне упрупування. В Зоні постійно користуються їхніми послугами. Послуги для різний угрупувань за роки в Зоні створили їм репутацію чесно та чисто виконуючих свою роботу.
Озброєння - автомати ,гвинтівки, гранатомети, кулемети.

"Долг" - воєнізоване угрупування. Вважають що вони основна сила яка стоїть на захисті світу від дії Зони, що приводить до постійних конфліктів з іншими угрупуваннями. Перманентно знаходяться у стані війни із "Свободою".
Озброєння - автомати ,гвинтівки, гранатомети, кулемети.

"Вільні сталкери" - Можуть ходити невеликими группами . Конфіктують у усіма угрупуваннями. Також не проти знайти коди установки і продати баризі.
Озброєння - тільки автомати і пістолети.

Завдання сторін:
ЗСУ заслуговує нашивки і премії і може перемогти набравши певну кількість балів, виконуючи свої специфічні завдання.

Кожна з основних ігрових сторін ( Свобода, Найманці, Долг) має зібрати N - ну кількість фрагментів коду, що дасть можливість запуску ПСІ - установки ( кількість буде уточнена на шикуванні).
Угрупування яке першим збере код , запустить установку та утримує її пів години - бере контроль над територією.

Сталкери.
Так як не можуть контролювати усю територі, та їм це і не потрібно, то задача кожної групи сталкерів назбирати побільше грошей і звалити. Можуть продавати знайдені артефакти як баризі так і любій із зацікавлених сторін.

Зона:

Викиди. Прості , неаномальні, викиди продовжуються з певною періодичністю , про що буде сповіщувати стара сигналізація. За 5 хв до викиду дає 3 гудки і під час викиду працює безперервно.
Всі гравці повинні відійти у чисті сектора до завершення викиду. Викид триває 5 хв.
Всі гравці яких викид застав в секторі без відполвідного захисту  - вмирають.
Спецназ ЗСУ - ховається у підвалах будівель і не веде активних дій, захист у них є але слабенький, тому такі заходи збереження життя.

Радіоактивні зони. На території залишились "радіоактивні зони" ( будуть позначені на мапах). В радіоктивних зонах можна знайти частини кодів та артефакти - але дістати
їх можна тільки за допомогою спеціального спорядженя яке можна купити за артефакти в бариги .
Спорядження може бути одноразове, багаторазове, кількаразове. Використне можна здати за пів ціни баризі.

Артефакти:
Їх досить багото -але кожен має всо. ціну . То ж ознайомтесь з розцінками у бариги ( бо будите ходити до нього декілька раз).
Артефакти мажна переносити по одному на гравця . ( тоб то 5 гравців можуть принести на базу 5 артефактів).
Артефакти можна відбити. Гравець після ігрової "смерті" залишає артефакт на місці загибелі.
Можна перехоплювати посланців до бариги. Але біля бариги не ігровате територія ( 50 м - буде показано на карті).

ПСІ і коди до нього:
Коди , які залишилися спеціалістами, що загинули після падіння гелікоптера, можуть бути по всій  ігровій території. Наприклад, на місці загибелі після падіння, або втікаючи невдало від монстрів. Також можлива ситуація коли монстри
розтягнули якісь прилади і десь кинули , втративши інтерес  до них.
Також є три прилади які генерують час від часу фрагменти коду на основі спеціального алгоритму.
Деякі частини коду є в радіоактивних зонах до яких можна потрапити тільки купивши у бариги спеціальне екепірування ( шукаємо артефакти і вимінюємо наприклад на протигаз). 
, то можна за квести або артефакти купити недістаючі частини або отримати інфу про їх знаходження.
Після викиду чемоданчики з кодами або прилади що їх видають можу змінювати своє розташування. ( тобто перевіряйте будівлі і решту підозрілих місць на території в яких ви вже були раніше через деякий час - можливо пощастить).

Кожен гравець може нести лише 1 артефакт, для цього має мати спеціальну сумку, пісумок, рюккзачок. В разі ігрової смерті - артефакт залишають на місці і йдуть на мертвяк). 

Монстри які можуть вам зустрітися :
Кровососи : спрінтери на короткі відстані . Вбиваються тільки ножем у спинний відділ або відганяється гранатою, після влучання за 5 метрів від нього, відчуває стресс і стрімко тікає у іншу частину зони.
Бюрер : кидає різні предмети, при влучанні вбиває. Підривається у 5 метровому радіусі гранатою після чого ховається на якийсь час для відновлення сил.
Контролер : за допомогою спеціального гіпно промені бере під контроль любу особу на 10 хвилин, жестами вказує що їй робити , в кого стріляти.
Після сеансу гіпнозу - підконтрольний "вмирає і іде на мертвяк". Можна зарізати ігровим ножем у спину. після чого вмирає.

Кожна сторона крім сталкерів буде промаркована скотчем, отримає на шикуванні пакет з ціляи, також буде усний інструктаж.

Отредактировано Alex (2018-04-16 16:22:58)

+1

2

Долг 4

Интересует вопрос по добору и возможности покупки шаров/пиротехники?

Добрые люди на авто отзовитесь позязя)

Отредактировано Zombes (2018-04-25 10:43:51)

+1

3

2 гравця.  без авто, я на новому львові інший - біля автовокзалу на стрийській

Отредактировано Vietnam (2018-04-24 23:45:54)

+1

4

SOP  6+

0

5

Кульки і піро на грі можна буде купити у мене. По добиранню - всі збираються на 8.00 біля кінгкросу на стрийській, на парковці. І , теоретично, там можна буде до когось підсісти, принаймні до цього ніколи не лишали. Але - краще не ризикувати і домовитись заздалегідь з кимось. У ФБ в коментах теж люди домовляються про доїзд , плюс там оновлюється інформація по грі https://www.facebook.com/groups/AirsoftLviv/

Отредактировано Alex (2018-04-25 10:54:50)

0

6

Автор Alex

Увага! Нагадаю деякі ньюанси по грі на 29 число. Та правила, які буде необхідно врахувати при підготовці :
1. Дахи будинків у місті - НЕ ІГРОВІ!!! На грі заборонені убивства голосом, наприклад "ей ти ..... виходь...я в тебе попав б..." , якщо ворог не вийшов стріляйте ще раз. Або заздалегідь підпускайте на відстань гарантованого ураження.
2. Радіаційні зони (перметр жовтого коліру) можна відвідувати тільки зі спеціальним спорядженням, яке можна отримати у барі в обмін на артефакти, або виконані завдання.
3. Деякі артефакти, можна брати тільки після часу, відміченому на них. Нприклад 14.00.
4. Перед викидом за 5 хвилин звучить попереджувальна преривчаста сирена. Необхідно покинути зону - місто. Після цього звучить довга сирена - всі хто знаходяться у зоні - вмирають, крім військових, вони мають спорядження для захисту і небезпечні місця для перебування викиду. Ті хто не потрапили у бункери - перетворюються на зомбі, неконрольовані і можуть вести хаотичну стрільбу.
5. В середині будинків стрільба ведеться одиночними пострілами, зброєю з вихлопом до 135 мс. Снайпери , кулеметники , ті у кого перевищення дозволеного тюну відмічаються червоним скотчем на ствол і мусять використовувати не основну, не  тюнінговану зброю. На вулиці і по приміщенню можна вести вогонь. АЛЕ !!! Памятаємо про обмеження : ближче 20 метрів не стріляємо, використовуємо "вторічку". 
6. Вогонь на вулицю з приміщення і з вулиці по приміщенню можна вести чергами. Теж стосується гранат підствольних гранатометів ( в середині їх не використовуємо).
7. У монстрів, мутантів не стріляємо, проти них використовуються ножі і гранати. Нагадую : на відкритій місцевості радіус ураження гранати 5 метрів. У приміщенні "виноситься" вся кімната.
8. Ті хто відіграють за сталкерів - мусять мати цивільний верх з капюшоном(в ідеалі - брезентова вітровка). Контейнер для переносу артефактів, або рюкзак для тієї ж цілі. У рюкзаку нічого крім одного арте факту знаходитись не має. Для угрупувань будуть видані кейси для зберігань і переноски артефактів.
9. Знайдені артефакти можна переносити тільки по одному в кейсі або  рюкзаку сталкера. При ігровій смерті - артефакт зкидається на місці загибелі.
10. І ГОЛОВНЕ ! Беріть з собою ПОБІЛЬШЕ ВОДИ обіцяють до +25 а гра довга!!! Купити там не буде де а пити з озер :) не рекомендовано. Після гри - зберемося, зробимо невеличкий сабантуй.

0

7

Фото з гри : https://sas.io.ua/album865310

0

8

З погодою дуууууже пощастило.

А через те, що наш табір був  практично найдальнім- ноги гудуть після таких дистанцій

0

9

Дякую всім гравцям які приїхали на гру.
Фото і відео вже є на різних ресурсах. Шукайте ,качайте ,переглядайте.
Кількість гравців була набагато більша ні ж зареєструвалось   - але це надало грі більше адреналіну. Спокійно походити і позбирати по зоні грибочку ( ой -артефакти ) не вийшло ні у кого.
Мутанти , патрулі, ворогуючі упрупування , викиди  - заставляли викладатись на повну.

Отредактировано Vasyl Wolf (2018-05-01 11:46:11)

0

10

"Кордон"
27.05.2018
Допуск 15 + батьки
Швидкість ФСУ
Локація : Бу база Відпочинку , с.Бродки, Львівська обл.
Час : Одноденна гра . з 9.00 до 17.00
9.00 заїзд.
9.30 шикування , бріфінг.
10.00 старт.

Дійство для двох агресивно налаштованих сторін - сусідів, які ніяк не можуть поділити прикордонне місто. Поки що анонс ігри і дати. Пізніше будуть деталі по сценарію і іншим нюансам.

Отредактировано Alex (2018-05-14 22:08:02)

0

11

http://sd.uploads.ru/t/L4ZBx.jpg
Додано :
Сценарій https://www.facebook.com/photo.php?fbid … &ifg=1

Информація по добиранню на гру в Бродках "Кордон" 27.05.2018
Фто з локації : https://www.facebook.com/photo.php?fbid … cation=ufi

По доїзду в Бродки : Для тих хто їде сам прямо на локацію
Збір на місці гри в 9.30.
Тут : --

Або підсідаємо в автівки в 8.45 на парковці Кінг-Кросу. Виїзд з паркінгу 9.00
Тут : --

Тут в темі відписуйтесь хто має авто і може взяти пасажирів, які оплатять дорогу. Можливо всіх і розсадять, але приїхати треба не запізнюючись , можливо навіть раніше трохи , памятаємо приказку, хто раніше встав , того і тапки.

Тепер по доїзду громадським транспортом, раптом хто не влізе в транспорт а на гру хоче, то ви запросто встигнете. Хто запізниться - введу в гру пізніше, але можу ділити команди на свй розсуд для балансу. Автобус до Бродок їде аж майже до місця гри, в центр села а там ще хвилин до 10 пішки. Схему я виклав. Автобус так само зупиняється біля кінгкросу о 7.10 , 8.00 ..ходять часто. Можете самі на сайті подивитись : --

0

12

1

0

13

+1. Маю пару вільних місць в авто.

0

14

Vasyl Wolf написал(а):

+1. Маю пару вільних місць в авто.

Місця вже зарезвовано ( через лічку ).

0

15

Супер пограли!  Не зважаючи на різного роду дрібні моменти гра зайшла на ура. Їхав не за перемогою, а за відчутями. Отримав все, і кайф і синяків. Маклаудів не зустрів, не бачив.
Дякую за гарний ден, чекатиму продовження. Стрійчани, ви молодці, приїздіть і далі,- тільки не нервуйте так, - не в маклаудах проблема, а в бажані їх побачити. Всім добра!

0

16

Гарна була гра. Відірвався по повній.

0

17

нормуль

0

18

Завтра 29 липня Бродки 8 30 Кінг Крос , на місці 9 30
деталі : https://www.facebook.com/events/2063154693935947/

0

19

Надзвичайно крута гра!!
Дякую усім :)

Бубни молодці !

0

20

30 вересня 2018.р. Бродки.
Гра .. Контрольна точка 3.. по мотивам Сталкера .
Організатори .. Воля.. ..A-Team..  No Mercy

Село Чапаївка 12 км від Припяті. Ходять чутки, що після сильного викиду там з'явився артефакт наділений неймовірними властивості, і за його допомогою можна проникнути до центру зони, де на власника артефакта не буде діяти радіація, а мутанти будуть уникати. Звісно до цих чуток потрібно ставитись скептично, але не дивлячись на всі байки це справді потужний артефакт володіння яким може змінити розстановку сил в зоні, або неймовірно збагатити того хто заволодіє ним. З точки зору стратегії нерозумно було б відправляти велику групу на пошуки артефакту, тай ще в досить небезпечну обстановку, але перевірити наявність такого небезпечного артефакту, або тим паче заволодіти ним занадто сильно зваблювала усі угрупування Зони. Саме тому Долг та Свобода відправили туди своїх людей для виконання стратегічних завдань, а також поміж того пошук артефакту. Звісно звичайні сталкери, що шукають наживи, завжди не проти заробити на дорогому артефакті, і теж почали стягуватись в Чапаївку, а за ними прийшли і бандити. Проте на всіх них чекав неприємний сюрприз у вигляді Збройних Сил України, які вже зайняли село, і великої кількості мутантів, що бродили в по Чапаївці та його околицях.

Сторони: Збройні Сили України, Долг, Свобода, Нейтрали, Бандити

Велике прохання до гравців підготувати антуражний вигляд.

Долг. Рекомендації: Усе спорядження виключно чорного кольору добавкою дрібних елементів червоного, використання інших кольорів порушить атмосферу. Озброєнні повинно бути максимально легке, оскільки це не штурмова група, то забороняється використання кулеметів, гранатометів. 5 чоловік або більше в залежності від кількості учасників.

Свобода. Рекомендації: Камуфляж Флектарн, спорядження в кольорі олива. Озброєнні повинно бути максимально легке, оскільки це не штурмова група, то забороняється використання кулеметів, гранатометів. 5 чоловік або більше в залежності від кількості учасників.

Військові ЗСУ. Камуфляж, можна вибрати з наступних, Укр піксель і його різновиди, MTP, DPM, DDPM, Мультикам та інши зразки американських камуфляжів, Дубок. Дозволено Використання будь якого озброєння. 10 чоловік або більше в залежності від кількості учасників.

Нейтрали. Рекомендації: Куртки або плащі в світлих кольорах, або в оливі, джинси. Озброєння: пістолети, дробовики, автомати.

Бандити. Рекомендації: Куртки або плащі чорного кольору, джинси або спортивні штани. Озброєння: пістолети, дробовики, автомати.

Викиди.
Прості , неаномальні, викиди продовжуються з певною періодичністю , про що буде сповіщати стара сигналізація. За 5 хв до викиду дає 3 гудки і під час викиду працює безперервно.
Всі гравці повинні відійти на свої бази до завершення викиду. Викид триває 10 хв.
Всі гравці яких викид застав в секторі без відповідного захисту - вмирають.

Радіоактивні зони.
На території залишились "радіоактивні зони". В радіоактивних зонах можна знайти квестові предмети та артефакти - але дістати їх можна тільки за допомогою спеціального спорядження яке можна купити за артефакти в бариги .
Спорядження може бути одноразове, багаторазове, кількаразове. Використане можна здати за півціни баризі.

Артефакти.
Їх досить багато - але кожен має свою. ціну. То ж ознайомтесь з розцінками у бариги. Артефакти можна переносити по одному на гравця. ( тобто 5 гравців можуть принести на базу 5 артефактів).
Артефакти можна відбити. Гравець після ігрової "смерті" залишає артефакт на місці загибелі.
Можна перехоплювати посланців до бариги. Але біля бариги не ігровате територія ( 50 м - буде показано на карті).

Класи персонажів:
Перед грою нейтрали рандомно обирають собі спеціальність, в барі за додаткову плату може буде відкрити, і інші спеціальності.
Шукач - Досвідчений мисливець за артефактами, може переносити 2 артефакта за раз.
Хантер - Єдиний клас який може остаточно відправити монстра на мертвяк, і зняти з нього трофей
Медик - Медики можуть бинтувати самі себе.
Технік - Може переносити по 2 предмета технічного характеру (Плати, флешки, і тд).

Монстри.
Снорки : спрінтери на короткі відстані. Вбиваються тільки хантерами, або відганяється гранатою, після влучання за 5 метрів від нього, відчуває стрес і стрімко тікає у іншу частину зони.
Бюрер : кидає різні предмети, при влучанні вбиває. Вбиваються тільки хантерами. Підривається у 5 метровому радіусі гранатою після чого ховається на якийсь час для відновлення сил.
Контролер : за допомогою спеціального гіпно промені бере під контроль будь яку особу на 15 хвилин, жестами вказує що їй робити, в кого стріляти. Може взяти під контроль до 5 сталкерів. Вбивається тільки хантерами. Після сеансу гіпнозу - підконтрольний "вмирає і йде на мертвяк". Можна зарізати ігровим ножем у спину. після чого вмирає.
Ізлом: На перший погляд не відрізнити від звичайного сталкера, якщо його не чіпати, то досить мирний, проте дуже небезпечний. Своєю мутованою рукою може вбити з одного удару.

Поранення.
При влучанні в гравця, він має впасти на землю та відіграти поранення. Якщо за 5 хвилин гравця ніхто не перебинтує, то він стікає кров’ю та йде на мертвяк. Під час поранення гравець не може ходити, повзати, чи стріляти, а може тільки гукати про допомогу. Ніхто крім класу Медик не може бинтувати сам себе. Якщо в пораненого гравця ще раз прилітає шар, то він рахується добитим. Перебинтований гравець далі померає після одного влучання. Підлікуватись, і зняти бинт можна на своїй базі. Поки гравець поранений його можна взяти в полон.

Кожна сторона крім нейтралів буде промаркована скотчем, отримає на шикуванні пакет з цілями, також буде усний інструктаж.

Отредактировано Vasyl Wolf (2018-09-10 20:15:33)

0

21

Інформація оновлена : https://www.facebook.com/groups/Airsoft … 796082362/

0

22

SOP
попередньо +3
сторону вкажемо згодом

0

23

Бачу реєстрації активної нема, а до мене дзвонять щоб бути за військових. Тому питання, скільки їх приблизно потрібно?

0

24

активна реєстрація є і навіть дуже але у ФБ групі і до мене в ПП. Військових потрібно стільки ж скільки і в кожному іншому угрупуванні, а їх ще 3 : Свобода, Долг, Бандити. Реально будемо доділювати і маркувати на шикуванні, там же буде інструктаж щодо пакетів задач і квестів і монстрів, покажут як кого боятися і як ловити та мочити. Думаю військових до 10 можна набирати.

0

25

Прийнято. Значить буде 10

0

26

в любому випадку , так як орги не мають точних даних по реєстрації, то остаточний розподіл на угрупування відбудеться на шикуванні, згідно з квестами і двигуном гри. Прошу на це зважати !

0

27

+ 5 за Бандитів.

0

28

Ще раз вітаю всіх перед грою, готуймося на завтра, не забуваємо про помаранчеві повязки, хто не встигне зробити, можна буде певну кількість купити перед грою у мене, реєстрація за угрупування на шикуванні, внески там же перед грою, там же можна купити кульки і піро. Плюс у зоні буде певна кількість закладок - сюрпризів, відмічених світлинами сталкерів, от навколо них і можна буде знайти ніштячки від мене та від наших друзів https://strikeshop.com.ua/ ( газ для пістолетів, кульки, гранатки) все це можна і треба забирати. Хто не знає як добиратися ,  то нагадую - інформація в темі вище : збір на парковці Кінг Кросу на Стрийській о 8.15 - виїзд 8.30. Оргів там не буде , ми виїзжаємо в 7 ранку, готувати ЗОНУ, тому домовляйтесь тут , або на місці, хто до кого підсяде в авто і заплатить за дорогу.

Кожна фракція буде мати певний набір унікальних цікавих квестів , на відміну від попередніх ігор, деталі гри у групі : https://www.facebook.com/groups/AirsoftLviv/
а ще більш детальніше на шикуванні та у пакетах.
http://s7.uploads.ru/t/IwJHf.jpg

Отредактировано Alex (2018-09-29 13:08:42)

0

29

Я обіцяв відео через кілька днів, так от , я вас вів в оману : https://www.youtube.com/watch?v=-VhPzI0s5qM
Фото у ФБ групі  : https://www.facebook.com/groups/AirsoftLviv/
:flag:

Отредактировано Alex (2018-09-30 22:11:20)

0

30

Було круто але замало часу

Чи є варіант зробиьи добовий сталкер?

0