Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Львівська область


Львівська область

Сообщений 1 страница 30 из 54

1

Анонс ігор на локаціях Львівської області

0

2

https://airsoft.ua/showthread.php?t=30401

0

3

Гра прекрасно зайшла

0

4

Класно?  Та шикарно.  Дужe гарний полігон, підготовка до гри і  люди з якими/проти яких грали.   З нeтeрпінням чeкаю 6 числа.  Радий буду знову зустрітись.

+1

5

Яворів 06.05.2018 р гра операція «THE SEARCH».
Операція «The Search»

06.05.18 на страйкбольному «полігоні» Яворівської команди «Скорпіони» відбудеться гра під назвою: операція «THE SEARCH». Можлива участь у грі наших гостей з 27 бригади національної гвардії США. Про їх участь буде попереджено . Також не факт ,що гості будуть грати роль армії своєї країни . Всі хто бажає може прийняти участь.

ЛЕГЕНДАГРИ :Північна Корея здійснювала запуск ракети «Хвасона-23» з метою вивести на орбіту супутник розвідник연꽃yeonkkoch (ЛОТОС) але в нижніх шарах атмосфери ракета вибухнула. При вибуху на ракеті спрацювала рятувальна система 누에고치nuegochi «КОКОН» в середині якого знаходився супутник . « КОКОН» не тільки врятував супутник від вибуху та не дав згоріти супутнику в атмосфері він завдяки своїй конструкції надав змогу супутнику почати проводити розвідку та передавати інформацію на територію своєї країни пролетівши усією територією Південної Кореї. Завдяки вчасним діям підрозділів радіоелектронної боротьби Південної Кореї та США передача даних зі супутника була перервана але супутник провів розвідку багатьох об’єктів союзників ,вся інформація яку він зібрав знаходиться в його пам’яті.Система «КОКОН» відокремилася від супутника та впала в тихий океан сам супутник подолавши більш 2000 км впав на одному з Філіппінських островів. Північна Корея та її таємний союзник наняли найманців з метою знайти та евакуювати супутник який може стати доказом незаконного продажу технологій таємним союзником, та витягти та передати інформацію з супутника на літак , що з'явиться в зоні у вказаний час. Також для відкриття контейнеру з інформацією найманцям в район падіння супутника був направлений БПЛА який мав доставити коди. Сили ППО Філіппін збили БПЛА фактично над районом падіння супутника. Автоматика БПЛА катапультувала контейнери з кодами які впавши подали короткий радіосигнал про своє місце падіння .
Армія США ,армія Філіппін та їх союзники проводять операцію «THESEARCH» з метою знайти супутник ,евакуювати його та представити супутник як доказ участі однієї країни у продажі сучасних технологій Північній Кореї раді безпеки ООН ,витягти інформацію з супутника та передати його на супутник розвідник у вказаний час .
Відомо що у районі падіння супутника є старі закинуті японські фортифікації часів другої світової війни.

Задачі сторін
1.Знайти супутник доставити його на свій опорний пункт недати противнику заволодіти супутником. При необхідності відбити супутник у противника у вказаний час почати евакуацію супутника до місця евакуації та провести евакуацію.
2. Знайти контейнери з кодами,відкрити контейнер на супутнику та передати інформацію у вказаний час на літак ( супутник).
Правила та порядок проведення гри,заходи безпеки
- Збір о 09.30-10.00 початок 10.30 - 11.00
- На початку гри буде визначено де чий опорний пункт та точки евакуації та проведено маркування сторін.
- Сторони: найманці (зелені) та США ,Філіппіни та їх союзники (жовті) починають гру з своїх опорних пунктів .
- Знайшовши супутник доставити його на свій опорний пункт та обороняти його.
- Відбити супутник у противника з його опорного пункту чи в момент транспортування на опорний пункт противником.
- Знайти контейнери з кодами (всього 4) доставити на свій опорний пункт.
- Ввести код та відкрити контейнер супутника.
- Контейнер на спутнику відкрити не скорше 14.00 (раніше заборонено)
- Здобуту інформацію передати у період з 14.00 до 14.06 (як це зробити стане відомо після відкриття контейнеру на супутнику).
- Після передачі інформації почати евакуацію супутника до місця евакуації.
- 15.00 провести евакуаціюподавши сигнал вказаним на початку гри способом (цим закінчивши гру) при необхідності утримувати периметр району евакуації ( точки евакуації сторін будуть доведенні на початку гри).
- -Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна ( на початку гри буде визначено частоти на кожну сторону які міняти ЗАБОРОНЕНО ) сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір натисканням тангенти ЗАБОРОНЕНО.
- гравці мають право на одне поранення ,комплект повної броні дає право на два поранення,радіус ураження гранат для повного комплекту броні 3(три) метри без броні 5 (п’ять)метрів. Поранений сам може себе бинтувати,учасники команди пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо на руку чи ногу (пальці рук не враховуємо). Поранений голосно кричить «ПОРАНЕНИЙ» доки не накладе бинт,джут,турнікет. Від розтяжки ні чого не спасає від ножа теж нема захисту.
- Полоненні говорять тільки правду (якщо такі будуть згідно правил ФСУ)
- Супутник переносити тільки у двох, якщо одного « уразили» супутник кладеться та по можливості обороняється до допомоги іншого напарника (або того ,що перев'язав себе)
- Контейнери з кодами дозволено відкривати на місці а код передавати по радіо але сам контейнер зразу разом з кодом повинен доставлений на свій опорний пункт, якщо того хто знайшов або того хто переносить контейнер «вбили» він кидає контейнер з інформацією на місці «загибелі».
- Місце збереження контейнерів з кодами в «бастіонах» на опорних пунктах сторін.
- Колизачищаємоопорний пункт противника контейнери та коди залишити на місці коди переписати чи передати по радіо , супутник забрати .
- Перебувати на опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час на збір кодів та віджимання супутника)
- Решта опорних пунктів які є на локації дозволяється утримувати на скільки є у вас сил та засобів.
- Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
- Усі нерухомі споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
- Оживлення кожні 15 хв. тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д.
- О 14.30 оживлення в мертвяках припиняється всі «загиблі» вибувають з гри та можуть спостерігати за ходом гри невтручаючись.
- Забороняється зривати всі покажчики .
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами, грунт пісок тому УВАГА краї косогорів пагорбів осипаються не смертельно але можливо впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух . Якщо представити ,що ялинки це пальми і папороть можна вважати джунглями.
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та продовжувати гру.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації будуть встановлені покажчики КОРДОН (межі гри) та буде пов’язана на гілках ветош білого кольору та білий скотч, що буде допомагати в орієнтуванні (така собі ниточка що буде проложена між ОП , як показує практика може вивести прямо на засаду). Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор перевага за новими покажчиками старі можливо використати якщо заблудилися.
Сигнал по радіо про початок гри «РУХ 2901»
Сигнал по радіо про кінець гри «СТОПОР 333»

Як добиратися . Маршрутки на Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв. час руху 70-80 хв. місце гри знаходиться приблизно 400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти на зупинці РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворовадо першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога буде вести на гору то є місце збору). Для орієнтування виставимо покажчики AIRSOFT. Час гри по орієнтовно з 10.30 до 15.00 або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися .
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

0

6

SOP +3

0

7

+1

0

8

Чудово сьогодні відбігали
Навіть з програшем отримав задоволення
Вношу Катангу до списку улюблених

0

9

Приєднуюсь до вражень.  Приємно було всю гру оборонятись від постійного тиску (противника).  Були і моменти наших атак, але весь час не вдалих.
Приємні зустрічі з старими знайомими вдвічі зробили гру цікавішою. Бобас, ти красуньчик. 
Народу назбиралось..... що і є показником якості гри.
Організаторам , Генадію -окрема подяка. Гарний полігон, приємні люди, відсутність несознаньщиків :crazy:  зробили свій внесок. 
Настрій відмінний!
Всім хто був присутнім- дякую!   Вибачаюсь ха френдлі фаєр, -стидно, але як виявилось і старий пес здатний на таке  :dontknow:
Чекаю продовження.

0

10

ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ПРИЇХАВ ДО ЯВОРОВА  06.05.18, БУЛО ПРИЄМНО ПОСПІЛКУВАТИСЯ ТА ОТРИМАТИ ПОРАДИ .ДУМАЮ НАД ТЕМОЮ НАСТУПНОЇ ГРИ

0

11

KIRK написал(а):

ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ПРИЇХАВ ДО ЯВОРОВА  06.05.18, БУЛО ПРИЄМНО ПОСПІЛКУВАТИСЯ ТА ОТРИМАТИ ПОРАДИ .ДУМАЮ НАД ТЕМОЮ НАСТУПНОЇ ГРИ

Гена- чекаємо продовження. Дуже крутий полігон

0

12

https://airsoft.ua/showthread.php?t=304 … post647229

Запрошую на гру, обов'язково попередня реєстрація.

0

13

«ПАМ’ЯТЬ  2018» - операція « Vacuum cleaner» (12 серпня 2018)
   Щорічна гра «Пам’ять» проводиться в м.Яворів Львівської області на пам’ять загиблих гравців  Яворівської команди  «СКОРПІОНИ» - воїнів АТО , що загинули  в літку 2014 року виконуючи бойові завдання в Луганській області  . Степана Воробця та Андрія Повстюка. Гра проводиться вже четвертий рік та починається  з меморіальних  заходів , що  відбудься біля відкритого осінню 2016 року пам’ятнику  героям «Небесної сотні» та «Воїнам світла» (загиблим воїнам АТО 24 механізованої бригади) де вже в граніті викарбувані імена наших побратимів.
Збір гравців о 09.00 – 09.20  біля покажчика м.ЯВОРІВ на перехресті доріг біля закинутого  посту ДАІ (група зустрічі позначить себе  державними прапорами).
09.20- 09.30 висування до центру міста на стоянку авто.
09.30-09.50 пам’ятна хода ,мітинг, покладання квітів.
10.00-10.15 висування до місця проведення гри.
10.45  початок гри.
Хто не має змоги приїхати особистим  транспортом, може приїхати громадським транспортом прямо до місця проведення гри  та чекати  там . (інформацію див.нижще).
                                                               Операція» « Vacuum cleaner» легенда гри
Вейшнорія веде боротьбу з сепаратистами регіону  Лубенія  яких підтримує одна з держав регіону яка колись була імперією та тримала під насильнецькою владою цю  країну . Причина втручання колишньої імперії у внутрішні справи Вейшнорії знайдений  в надрах Лубенського регіону( який насильно був заселений чужинцями з імперії  в час коли Вейшнорія була під  її окупацією) новий рідкісний елемент  ВЕРБІРІУМ  238 який має властивості урану 235 та може бути використаний як у військових так у мирних цілях та є радіоактивним особливо радіація виділяється при контакті з повітрям але завдяки цьому період повного розпаду елемента складає від декількох годин до 3-4 місяців в залежності від концентрації елементу. ВЕРБЕРІУМ  238 сипучий матеріал.
  Сепаратистам Лубенії ціною життя полонених вдалося видобути цей елемент. Літаком вони направили ВЕРБЕРІУМ до колишньої імперії в оплату за зброю,спорядження. Літаки ППО Вейшнорії перехопили літак але в ході проведення  силової  посадки  з літака  сепаратистів був скинутий вантажний   контейнер з ВЕРБЕРІУМОМ який пілоти винищувачів розстріляли з гармат   і весь ВЕРБЕРІУМ , що знаходився спеціальних герметичних колбах  розсипався над так званою сірою зоною (територія ,що знаходиться між  сепаратистами та армією  Вейшнорії ).
Сили Вейшнорії при підтримці союзників(зелені) проводять операцію « Vacuum cleaner»  з метою зібрати весь ВЕРБЕРІУМ та утримувати його до підходу основних сил, що розпочнуть захоплення сірої зони.
Сепаратисти  (сині)також почали операцію по збору ВЕРБЕРІМУ який необхідно зібрати та утримувати до підходу колони евакуації яку прикриває артилерія. Відомо , що в сірій зоні є опорні пункти, що лишилися  від попередніх боїв та не є заняті. Сили Вейшнорії за допомогою спеціальних артилерійських снарядів доставили  ще декілька комплектів захисних  костюмів , що повинні прискорити збір елементу.

ЗАДАЧІ СТОРІН (Місії)
Сили Вейшнорії та союзників (зелені)зібрати колби з ВЕРБЕРІУМОМ сконцентрувати їх на своєму опорному пункті у спеціально виділеному місці  та утримати їх до підходу основних сил.
Сили сепаратистів (сині) зібрати колби з ВЕРБЕРІУМОМ сконцентрувати їх на своєму опорному пункті у спеціально виділеному місці  та утримати їх до підходу колони евакуації.
Обидві сторони мають знайти парашути з допоміжним комплектами  захисних костюмів (вони їм пригодиться).
Правила та заходи безпеки.

1. Початок гри о 10.45 кінець 15.30 (Час можливо підкореагуємо  на місці). На початку  гри командирами   сторін методом розіграшу визначимо де чиї основні  опорні пункти.
2.ВЕРБЕРІУМ  підіймає та переносить тільки спеціаліст «ядерник» у засобах індивідуального захисту (якщо команда знайде костюм то їх буде двоє а якщо повезе то і троє).
3.ВЕРБЕРІУМ переноситься у спеціальному контейнері не більше  трьох колб  за один раз  (контейнери  по 1 од. на команду)
4.Пустий контейнер дозволено переносити іншим  гравцям команди.
5. Команди не можуть захопити контейнер противника але можуть забрати  ВЕРБЕРІУМ за правилами переноски                             (пункт    2,3)лишивши контейнер на місці знаходження(захвату).
6. ВЕРБЕРІУМ зберігається у визначеному місці на опорних пунктах команд.
7. Команди мають по одному опорному пункту з місцем зберігання ВЕРБЕЛІУМУ ( вони і є головними і тільки там зберігаємо елемент)  решта опорних пунктах , що є на локації теж дозволено використовувати у своїх цілях (без зберігання елементу ).
8. ВЕРБЕЛІУМ дозволено захоплювати на основних опорних пунктах противника за правилами переноски  (пункт    2,3).
9. Перебувати на  основному опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час на вилучення ВЕРБЕЛІУМУ) 
10. Якщо ядерника ,що несе контейнер  з вантажем «вбито» він лишає контейнер на місці ураження та висувається до місця оживлення. Контейнер з вантажем  може забрати інший ядерник команди а ядерник противника може забрати  лиш елемент у свій контейнер.( ядерники переносять контейнер тільки в засобах захисту).
11. Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна ( на початку гри буде визначено частоти на кожну сторону які міняти ЗАБОРОНЕНО )сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір заживанням  тангенти ЗАБОРОНЕНО.
12. Ядерники  мають  право на  одне поранення , радіус ураження гранат 5 (п’ять)метрів. Поранений сам може себе бинтувати , учасники  команди  пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо   на руку чи ногу (пальці не враховуємо).
13. Якщо ВЕРБЕЛІУМУМ під час транспортування або в момент перекладання за якоюсь причиною розсипався то всі хто знаходилися в радіусі 5 м (включаючи особу у засобах захисту) важаються  ураженими радіацією та ідуть у мертвяк. Якщо це сталося в місці зберігання то мертвяка йде той хто розсипав.
14. Команда ,що зібрала 23і більше колб (всього 30) може зосередити увагу на обороні опорного пункту та чекати підходу основних сил чи евакуації (кінця гри).
15. Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
16.  Усі нерухомі  споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
17.   Оживлення кожні 15 хв тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д.
18.Місця оживлення «мертвяки» припиняють  роботу за 15 хвилин до кінця гри.
19.Кінець гри буде позначений імітацією вогню артилерії
20. Віковий допуск за правилами Львівського страйкбольного ресурсу.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух .
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок припинити ,димів гру припинити вжити заходів до гасіння вогню.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації  будуть встановлені покажчики пов’язана на гілках ветош, що буде допомагати в орієнтуванні (така собі ниточка що буде проложена між ОП , як показує практика може вивести прямо на засаду). Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор вони діють теж..
Сигнал по радіо про початок гри «СЛАВА ВЕЙШНОРІЇ»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Прохання на меморіальні заходи мати квіти , вінки, лампадки. Нажаль організувати переміщення до місця гри не маємо можливості . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв час руху 70-80 хв, місце гри знаходиться приблизно 400-500м від траси .Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою може вийти  раніше але  на меморіальні заходи  не попаде ( зупинка РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворова до  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору). Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT..
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

0

14

Збираємось до Яворова нас 5-8 чол. + 2-4чол. позакомандніка.
До зустрічі на грі, і беріть більше води бо має бути жарко!!!

0

15

ВАЖЛИВО . Вітаю  усіх Яворів готовий до зустрічі гостей але маю прохання для тих хто готується їхати на гру слідкувати за обьявами від мене на нашому сайті( чекаю визову  до відрядження, хто  мене  знає то розуміє у яке відрядження але завірили  що до понеділка   все буде добре але всетаки є але).
І як нагадування місце зустрічі 12.08.18  для тих бере участь у меморіальних заходах закинутий  пост ДАІ на перехресті  (зупинка черчик) хто не бере участь  за  зупинкою Рулево  крутий  поворот з двома розгалудженнями буде позначено покажчиком на місці збору буде людина .

0

16

SOP +5

0

17

+2

0

18

вербеліум  вже розсипався а  парашутики з костюмчиками  скинуть пізніше. Чекаємо з нетерпінням шановні друзі.

0

19

+1

0

20

Сонце пекло ,пробираючись з командою черерез хащі спішиш на допомогу а в ефірі де нарік, де він ? Тут для нього доза а МАГЛИ як на зло сьогодні активні снують між тобою  та противником. Потім обливаючись потом  ти йдеш на штурм на хввилі противника чуєш"- там на хребті ви приккрийте" і ти розумієш ,що ти не далеко , що противник десь біля тебе і от ти бачиш першу лінію оборони противника і починається пошук,хто перший кого виявить, хто перший кого уразить... Всім дякую хто приїхав сьогодні на гру сьогодні ,дякую за те ,що віддали шану загиблим хлопців  з нашої команди будурадий завжди зустрічати госитей на на нашій "КАТАНЗІ".

0

21

Хух, скупався, перекусив. Настрій чудовий.
Сонце в лісі це не саме страшне, а вот комари...
Організатори тут постарались на славу, або накормили їх до нашого приїзду, або поприв'язували, адже забив їх на собі 3-4 шт.
Гра була просто чудова, ну це вже не вперше. Орги постарались над усіми ньюансами,- ящик, костюм хіміка, інший реквізит. Гра завдяки цьому стає більше красочною.
На сам перед хочу подякувати всіх хто приїхав на дане мироприємство, адже сьогодні була не просто гра, а день памяті тих - кого поруч з нами вже ніколи не буде, але вони на завжди лишаться в нашій памяті.
ВІЧНА ЇМ ПАМ'ЯТЬ.

Чекаю день народження Гєни,- я буду!

0

22

На мою думку, назва сьогоднішнього заходу ідеально підібрана..Пам'ять..
Слід усвідомлювати та ніколи не забувати якою ціною нам дані мирні безтурботні дні- найбільшою ціною, якою є людське життя. Герої назавжди у наших серцях!

Щодо самої ж гри- один з моїх улюблених полігонів :)

Але бродилка спочатку гри мене трохи добила- непролазні хащі, а завдання було прочесати усю смугу вздовж річки. Це жесть. Практично і не пересікалися з суперником, а смкга була без контейнерів. Ну, але завдання є завдання- ми його виконали, а знаючи що відповідно хтось інший був в бчльш динамічніших ситуаціях- теж непогано, адже комусь з нашої сторони гра зайшла)) а це добре
Контейнери зібрали, базу захистили
Нема на що жалітися!

Усім дякую за адекватність та чесність
Гена- орієнтуємося на кінець вересня, так?

0

23

Всім Дякую за гру.
Як командос жовтих то скажу що були виконані всі мої накази:
- знайти два парашута
- збирати вербеліум
- кошмарити базу противника
Вже вдома зрозумів що забув добавити - Перемогти. А так всі молодці!!!

Кірк вибачай твою стратегію гри не прийняв, ми звикли грати такий собі фрі плей в якому кожен знаходить для себе ту позицію яка для нього краща і виконує завдання відповідно до ігрової обстановки.

До нових зустрічей!!!

0

24

Товариші орієнтуємося на 30 вересня думаю з відрядженя повернусь раніше  та наброски на сценарій вже є. Слідкуйде  за обьявами

0

25

Внесу гру у календар

0

26

KIRK написал(а):

Товариші орієнтуємося на 30 вересня думаю з відрядженя повернусь раніше  та наброски на сценарій вже є. Слідкуйде  за обьявами

Може на 7.10  перенесеш ?   30. 09 хочу сталкера в Бродках провести .

0

27

Операція   « Birthday»

   21.10.2018 на Яворівському страйкбольному  полігончику «КАТАНГА» відбудеться гра Операція   « Birthday».
Легенда гри.  При співпраці ЦРУ(СІА) США та СІДЕ (SIDE) Аргентина, на території Аргентини було припинено роботу  незаконної таємної лабораторії , що працювала на розробкою біологічної зброї та  захоплено  біологічний матеріал «БІОТОН 45» в малій дозі .  Матеріал був направлений  до США  на досліди літаком у вздовж   тихоокеанського узбережжя  південної Америки  . Літак потрапив до урагану «Джон» та впав на території Колумбії.  Де нещодавно закінчилася  довготривала громадянська війна  та йде  війна   нарко -картелів.  Розвідка  Колумбії, що співпрацює  з ЦРУ доповіла , що літак  впав у департаменті Валье-дель-Каукаа а  вантаж  потрапив до рук  картелю «ПІВНІЧНОЇ ДОЛИНИ».  З Інформації колумбійських інформаторів та агентів розвідки стало відомо район  та точні координати  чотирьох  баз  картелю та відомо  що на п'ятій базі «МОРІЯ»  знаходиться  матеріал  «БІОТОН 45» та на ній також знаходиться голова картелю  Діего Леон Монтойя Санчес молодший якого розшукує  влада Колумбії. Місце  знаходження бази невідомо. Також з інформації агентів  відомо ,що  кур’єри  з «МОРІЇ» приходять пішки  з цього випливає що «МОРІЯ» знаходиться недалеко від відомих баз. Відомо про   один контейнер зі знаком біологічної небезпеки, що знаходиться на базі «ПАРТИЗАН», та наявність документів про організацію бази «МОРІЯ» на одній  з інших баз. Відомо ,що Діего Леон Монтойя Санчес молодший готується святкувати свій день народження.  Агент ЦРУ Стів Марвел доповів ,що має при собі інформацію (графічний документ) про місце розташування бази  «МОРІЯ» але зв'язок з ним перервався імовірно він загинув , відомий район його останнього місця знаходження.   Сили ССО США та армії Колумбії проводять операцію «Birthday». Задача знайти тіло загиблого агента Стів Марвела та доставити його тіло на Батьківщину (можливо при ньому є якась інформація),знайти місце розташування бази «МОРІЯ» захопити матеріал «БІОТОН45» по можливості  захопити  Діего Леон Монтойя Санчес  та провести їх евакуацію.  Сили ССО союзників висадилися в джунглях  та організували  свою базу в колишньому іспанському форт - посту  «ІЗАБЕЛЬ» звідки і почали свою операцію.
ЗАДАЧІ СТОРІН
Сили ССО союзників знайти тіло агента (манекен),  знайти місце розташування бази «МОРІЯ» ,захопити  матеріал «БІОТОН45» (три контейнери) та  по можливості захопити Діего Леон Монтойя Санчес молодшго,  які знаходяться на цій базі провести  їх  евакуацію . Другорядне захопити документи , що допоможуть знайти місце розташування бази «МОРІЯ» (документи можуть бути на одній із баз)
Сили картелю «ПІВНІЧНОЇ ДОЛИНИ» утримати  бази , зберегти матеріал «БІОТОН45» та главу картелю. У випадку захоплення матеріалу та глави картелю відбити  та не дати провести евакуацію. Вести патрулювання району баз .

Правила та порядок проведення гри,заходи безпеки
¬- Збір о 09.30-10.00   початок 10.30
- По можливості сил спецназу буде більше
- Усі сторони  починають гру з своїх опорних пунктів .
- Знайшовши тіло загиблого  при необхідності відбити доставити  його на свій опорний пункт, відбити «БІОТОН 45» (три контейнери)  провести евакуацію гелікоптером. (стосується США та союзників)
- 15.30 провести евакуацію подавши сигнал  вказаним на початку гри способом (цим закінчивши гру) при необхідності утримувати периметр району евакуації ( точка евакуації буде доведена на початку гри).
- Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна , сторонам дозволено сканувати ефір з метою прослуховування противника    сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір натисканням   тангенти ЗАБОРОНЕНО.
- гравці мають право на одне поранення Діего Леон Монтойя Санчес молодший має право на два поранення (це надасть шанш захопити його у полон). Поранений сам може себе бинтувати, учасники  команди  пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо на руку чи ногу (пальці  рук не враховуємо). Поранений голосно кричить «ПОРАНЕНИЙ»( Діего Леон Монтойя Санчес молодший голосно назива свое ім'я коли в нього влучили) доки не накладе  бинт,джут,турнікет. Від розтяжки ні  чого не спасає від ножа теж  нема захисту.
_ Сили картелю атакують форт – пост «ІЗАБЕЛЬ» тільки для відбиття  «БІОТОНУ45» та свого боса.
- Полоненні говорять тільки правду (якщо такі будуть згідно правил ФСУ)
- Контейнери дозволено переносити в руках  і одній людині але не відкривати. Якщо того хто знайшов або того  хто переносить контейнер «вбили» він кидає контейнер на місці «загибелі».
- Місце збереження документації та контейнерів  в «бастіонах»  або Г- образних окопах на опорних пунктах картелю.
- Перебувати на опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час для вилучання необхідних матеріалів)
- Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
- Усі нерухомі  споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
- Оживлення кожні 15 хв. тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д.
- О 15.10  оживлення в мертвяках припиняється всі «загиблі» вибувають з гри та можуть спостерігати за ходом гри .
- Забороняється зривати всі покажчики
- Оплата в кінці гри (невеличка).
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух . Якщо представити ,що ялинки це пальми і папороть  можна вважати джунглями.
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів  припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та продовжувати гру.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації  буде пов’язана на гілках ветош білого кольору та білий скотч, що буде допомагати в орієнтуванні. Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор перевага за новими покажчиками старі можливо використати  якщо заблудилися.
Сигнал по радіо про початок гри «РУХ 2901»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Як добиратися  . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв. час руху 70-80 хв. місце гри знаходиться приблизно  400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти  на  зупинці РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворовадо  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору).  Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT.  Час гри по орієнтовно  з 10.30 до 15.00  або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися .
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

Отредактировано KIRK (2018-10-15 18:20:38)

0

28

KIRK написал(а):

Операція   « Birthday»

     07.09.2018 на Яворівському страйкбольному  полігончику «КАТАНГА» відбудеться гра Операція   « Birthday».
Легенда гри.  При співпраці ЦРУ(СІА) США та СІДЕ (SIDE) Аргентина, на території Аргентини було припинено роботу  незаконної таємної лабораторії , що працювала на розробкою біологічної зброї та  захоплено  біологічний матеріал «БІОТОН 45» в малій дозі .  Матеріал був направлений  до США  на досліди літаком у вздовж   тихоокеанського узбережжя  південної Америки  . Літак потрапив до урагану «Джон» та впав на території Колумбії.  Де нещодавно закінчилася  довготривала громадянська війна  та йде  війна   нарко -картелів.  Розвідка  Колумбії, що співпрацює  з ЦРУ доповіла , що літак  впав у департаменті Валье-дель-Каукаа а  вантаж  потрапив до рук  картелю «ПІВНІЧНОЇ ДОЛИНИ».  З Інформації колумбійських інформаторів та агентів розвідки стало відомо район  та точні координати  чотирьох  баз  картелю та відомо  що на п'ятій базі «МОРІЯ»  знаходиться  матеріал  «БІОТОН 45» та на ній також знаходиться голова картелю  Діего Леон Монтойя Санчес молодший якого розшукує  влада Колумбії. Місце  знаходження бази невідомо. Також з інформації агентів  відомо ,що  кур’єри  з «МОРІЇ» приходять пішки  з цього випливає що «МОРІЯ» знаходиться недалеко від відомих баз. Відомо про   один контейнер зі знаком біологічної небезпеки, що знаходиться на базі «ПАРТИЗАН», та наявність документів про організацію бази «МОРІЯ» на одній  з інших баз. Відомо ,що Діего Леон Монтойя Санчес молодший готується святкувати свій день народження.  Агент ЦРУ Стів Марвел доповів ,що має при собі інформацію (графічний документ) про місце розташування бази  «МОРІЯ» але зв'язок з ним перервався імовірно він загинув , відомий район його останнього місця знаходження.   Сили ССО США та армії Колумбії проводять операцію «Birthday». Задача знайти тіло загиблого агента Стів Марвела та доставити його тіло на Батьківщину (можливо при ньому є якась інформація),знайти місце розташування бази «МОРІЯ» захопити матеріал «БІОТОН45» по можливості  захопити  Діего Леон Монтойя Санчес  та провести їх евакуацію.  Сили ССО союзників висадилися в джунглях  та організували  свою базу в колишньому іспанському форт - посту  «ІЗАБЕЛЬ» звідки і почали свою операцію.
ЗАДАЧІ СТОРІН
Сили ССО союзників знайти тіло агента (манекен),  знайти місце розташування бази «МОРІЯ» ,захопити  матеріал «БІОТОН45» (три контейнери) та  по можливості захопити Діего Леон Монтойя Санчес молодшго,  які знаходяться на цій базі провести  їх  евакуацію . Другорядне захопити документи , що допоможуть знайти місце розташування бази «МОРІЯ» (документи можуть бути на одній із баз)
Сили картелю «ПІВНІЧНОЇ ДОЛИНИ» утримати  бази , зберегти матеріал «БІОТОН45» та главу картелю. У випадку захоплення матеріалу та глави картелю відбити  та не дати провести евакуацію. Вести патрулювання району баз .

Правила та порядок проведення гри,заходи безпеки
¬- Збір о 09.30-10.00   початок 10.30
- По можливості сил спецназу буде більше
- Усі сторони  починають гру з своїх опорних пунктів .
- Знайшовши тіло загиблого  при необхідності відбити доставити  його на свій опорний пункт, відбити «БІОТОН 45» (три контейнери)  провести евакуацію гелікоптером. (стосується США та союзників)
- 15.30 провести евакуацію подавши сигнал  вказаним на початку гри способом (цим закінчивши гру) при необхідності утримувати периметр району евакуації ( точка евакуації буде доведена на початку гри).
- Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна , сторонам дозволено сканувати ефір з метою прослуховування противника    сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір натисканням   тангенти ЗАБОРОНЕНО.
- гравці мають право на одне поранення Діего Леон Монтойя Санчес молодший має право на два поранення (це надасть шанш захопити його у полон). Поранений сам може себе бинтувати, учасники  команди  пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо на руку чи ногу (пальці  рук не враховуємо). Поранений голосно кричить «ПОРАНЕНИЙ»( Діего Леон Монтойя Санчес молодший голосно назива свое ім'я коли в нього влучили) доки не накладе  бинт,джут,турнікет. Від розтяжки ні  чого не спасає від ножа теж  нема захисту.
_ Сили картелю атакують форт – пост «ІЗАБЕЛЬ» тільки для відбиття  «БІОТОНУ45» та свого боса.
- Полоненні говорять тільки правду (якщо такі будуть згідно правил ФСУ)
- Контейнери дозволено переносити в руках  і одній людині але не відкривати. Якщо того хто знайшов або того  хто переносить контейнер «вбили» він кидає контейнер на місці «загибелі».
- Місце збереження документації та контейнерів  в «бастіонах»  або Г- образних окопах на опорних пунктах картелю.
- Перебувати на опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час для вилучання необхідних матеріалів)
- Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
- Усі нерухомі  споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
- Оживлення кожні 15 хв. тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д.
- О 15.10  оживлення в мертвяках припиняється всі «загиблі» вибувають з гри та можуть спостерігати за ходом гри .
- Забороняється зривати всі покажчики
- Оплата в кінці гри (невеличка).
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух . Якщо представити ,що ялинки це пальми і папороть  можна вважати джунглями.
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів  припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та продовжувати гру.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації  буде пов’язана на гілках ветош білого кольору та білий скотч, що буде допомагати в орієнтуванні. Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор перевага за новими покажчиками старі можливо використати  якщо заблудилися.
Сигнал по радіо про початок гри «РУХ 2901»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Як добиратися  . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв. час руху 70-80 хв. місце гри знаходиться приблизно  400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти  на  зупинці РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворовадо  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору).  Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT.  Час гри по орієнтовно  з 10.30 до 15.00  або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися .
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

Так яка дата проведення гри ?

0

29

щиро вибачаюсь за свою. неуважність. Дякую.

0

30

Гєна, на 7 жовтня не роби, адже більшість їде на Чернівці.

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Львівська область