Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Львівська область


Львівська область

Сообщений 31 страница 54 из 54

1

Анонс ігор на локаціях Львівської області

0

31

ВАЖЛИВО. У зв'зку  згрою у чернівцях  гра "бьоздей " переноситься на 14 жовтня 2018 року. Дякую за розуміння.

0

32

всім счасливого часу  доби . Знову вибачаюсь по проханням гру бьоздей переннесено на 21 жовтня. Так як маю час то для сил  "спецназу" підготуємо ускладнення у вигляді  реальних карт  місцевості та реальних координат. Дякую за розуміння. Більш переносів не буде,

0

33

Народ! Хто їде?  На разі нас 6 чоловік....

0

34

Холод торкався тіла, кожний шорох заствляв напрягати  нерви. Гвинтовий літак ,щр литів низенько додав певного  антуражу та круки  як в грі пристолів туди сюди. І почалось фонтанчики від гранат навкло бастіону   де засів Пілот кульки  з декількох напрямків і ти  відстрілюєся  в три сторони. І думаєш що ти знищив ворога  а він пре та пре.... Всім велике дякую хто був  сьогодні в Яворіві . Спецназу респект  сьогодні вам прийшлося відпрацювати майже як оригінальному спецназу  в пошуку та штурму натиск був супер і момент того натиску це великий сетіфекшен. В наступного разу використаємо  фото  з супутника та схеми місцевості та і карти теж для набуття  досвіду але  наступним разом  зробимо прив"язку  до карти. Дякую за мій день народженя всім хто був.

Отредактировано KIRK (2018-10-21 20:32:14)

0

35

Гена, щиро вдячні за запрошення!  Як завжди - крутий полігон та нестандартні завдання)
Находилися на цілий тиждень наперед :)  Щодо карт - так, наступного разу треба більше на 'хлопський розум', бо коли по вайберу подивився реальний знімо з супутника та зіставив з картою, то припух наскільки великою була наша похибка у масштабі :)

Чекаємо нових ігор та запрошуємо до нас :)

0

36

круто

0

37

«Kormoran» останній рубіж».
18.11.2018 року на Яворівському страйкбольному  полігончику «КАТАНГА»  відбудеться гра  «Kormoran» останній рубіж.».  . Учасники гри будуть грати роль  частин вермахту та СС та радянських партизан які вступили в бій в далекому 1944 році. Збір гравців 09.40-10.10 початок 10.30 кінець 15.30.
  Сили вермахту  та СС наводять порядок  в тилу  3 танкової армії ,кінець операції  лишився останній опорний пункт партизан який треба знищити але от почнеться Білоруська наступальна операція і партизани вціліють. Партизани утримують один останній опорний пункт та чекають початку Білоруської наступальної операції,головне утриматися.
Правила та порядок проведення гри
- На початку гри ділимося на три рівні команди та визначаємо хто перший ,другий ,третій грає роль партизан
- Дві групи готують  спільну атаку (вермахт ,СС)
- Одна  займає оборону(партизани)
- Атакуюча сторона має певний час на штурм ,обороняючи сторона на оборону( до початку вище сказаної операції).
- Після вдалого штурму або коли закінчиться час друга група займає оборону( стає партизанами) перша – третя атакують  після оборону займає третя група і так далі…
- Партизани займають траншею та яр, самі визначають де ставити прапор (він центр оборони)  та в яру та траншеї розкладують маркери (маркери тільки в траншеї  та яру).
- Вермахт ,СС зачищають траншею та яр задача зібрати всі маркери біля прапору(коли останній маркер буде під прапором штурм пройшов успішно).
- Маркери класти в траншеї ,яру на видному місці.
- Граємо без поранень
- Партизани оживляються кожні 5 хвилин
- Вермахт ,СС кожні  10 хвилин.
- Не більше 30 відсотків  партизан на початок штурму можуть бути за межами траншеї,яру(розвідка ,секрети)
- Забороняється підходити  до мертв'яків на відстань 50 метрів
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів  припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та прдовжити гру.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Сигнал по радіо про початок гри «Наша честь вірність»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Як добиратися  . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв час руху 70-80 хв, місце гри знаходиться приблизно  400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти  на  зупинці  РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворова до  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору).  Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT.  Час гри по орінтовно  з 10.30 до 15.30 або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися . ВАЖЛИВО  для даної гри а саме відбудеться  зачистка траншей
Самий клас це мати 30 чол.
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

-

+1

38

+

0

39

Привет всем. Почему-то были отключены оповещения на этот ресурс :angry:  Спасибо Пилоту, подсказал. Рассматриваем возможность участия.
Вопрос: по дресскоду ограничений нет, случайно?

0

40

+1

0

41

+1

0

42

+

0

43

Сфінкси 1+
плануються
ніхто не проти?

Отредактировано мічурін (2018-11-17 23:26:29)

0

44

+7

0

45

ля ворона персонально , якщо  маєш ППШ або МП40 та папаху з стрічкою можеж одягнути але якщо будеш одягнений як штурмовик імперії я не проти  :playful:

+1

46

Ersatz + 2 .

0

47

15 людей малувато

0

48

СК-"45" (Владимир-Волынский) +3, внекомы +2 = +5

0

49

вже 20, більш ніж достатньо

0

50

Гра зайшла! Дужеее :)

Так, цей полігон вимагає мінімум 20-25 гравців - народ, дякую, що знайшли час, приїхали і відіграли до кінця!
Набігався, настрілявся, навибивав, в мертвяк находився) все в комплексі :)
Всі сторони себе прекрасно показали, кожен відповідально ставився до гри, порядність була надзвичайна - тому і немає жодних нарікань, а лише усмішки))

Гена  - ідея з короткими мертвяками та на близькій відстані себе виправдала :)  вийшов динамічний ліс!

Крутий полігон, котрий давно вимагає добової гри :)

0

51

Полностью подписываюсь под словами Barber.
Большое спасибо ВСЕМ за предоставленное удовольствие.
Кирку & Co особо спасибо за подготовку игры и полигона.
Если пригласите, то с удовольствием посетим Вас ещё.
Выражу своё личное мнение: всё-таки несколько лучше остальных выглядела команда под руководством того же Barber. А по большому счёту победил Его Величество СТРАЙКБОЛ!

0

52

щиро дякую  за ваші посили ,та за ваш приїзд. генерую нову ідею. і чакаю вас. П.С Блін хто череп пса  здвинув і розтріляв 4 рокир служив орієнтиром :mad:  :playful:

0

53

Класна гра. Сценарій зайшов. Для морозних днів те що треба!

0

54

Да... Гра вийшла дуже динамічною. Активність гравців була високою, -ніхто не відсиджувався.
Постійний напряг, переживання (аби втримати)чи заатакувати - тримали температуру тіла, прохолодна погода не відчувалась взагалі.
Яб не сказав, що раунди вийшли короткими... Адже в обороні ми сиділи 1.20хв, тай атакували останніх 1.20.
Бодік правильно підмітив, - спорних ситуацій не було взагалі.
Цікавих - багато, чим і тішить страйкбол.
Пішов шукати колби, дав три круги, а в рацію одні слова командира,- доки ми тут їх тримаємо - шукайте колбу! однієї не вистачає!
Ось після трьох кругів ноги гудуть, дай думаю присяду, курну.  Сів під кустик, курю. Поруч проходить група наших і щось обсуждає. Зрівнявшись зі мною , Богдан щось запитав і цюж секунду з гори починається по ньому вогонь... Я сиджу не рухаюсь (змучився). Бодік активно веде бій секунд десьть... кулі литять понад ним і мною... Дивлюсь і не можу зрозуміти, чому він не стріляє, а просто стволом водить, потім тільки дійшло, що це все сайлент сет.... Він підривається зі словами ОГО і відбігши метрів 15-20 зупинився і перепитує в рацію- Сєрий, ти хоть живий?  Я сиджу на томуж місці, курю - так... живий.
Дякую Гєні за гарно зроблений полігон, адже кожен наш приїзд зустрічає нас новою відритою базою, або серією окопів.
Підтримую Бодіка, потрібно робити добову гру. Тому чекаємо травня!
Всім хто підтримує проект дякую за ваші приїзди, чесну і динамічну гру!

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Львівська область