Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Відкритий страйкбольний турнір “TDYNAMIX” - Реєстрація Закрита


Відкритий страйкбольний турнір “TDYNAMIX” - Реєстрація Закрита

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Зареєстровані команди

1. КЕДР
2. "Волчья Стая"
3. SOP
4."Ersatz"

!Реєстрація закрита!

0

2

1. КЕДР
2. Юрій (Grafit)
3. 0673430262

0

3

1. "Волчья Стая" (Київ)
2. Сергій (Сєвєр)
3. 093-597-83-22

0

4

1. SOP (м.Львів)
2. Контактна особа- Богдан ("Барбер")
3. 0630542118

0

5

1."Ersatz"(Львів)
2. Олексій (Niger)
3. 093-700-8632

0

6

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам турніру за гостинність, організаційний підхід та драйв!)
Чекаємо нових проектів та запрошуємо до Києва! :)
"Волчья Стая" (Київ)

0

7

З невеликою затримкою відпишусь і я.
  Багато чого було сказадо, до, під час і після турніру, тому повторюватись частково прийдеться.
Турнір пройшов на УРА і на одному подиху. Розслабитись часу не було, лиш коротенькі перепочинки до 10ти хвилин і обідня перерва.
Від адреналіну просто рвало, а бути частково судею давало часткову перевагу в майбутніх раундах перед суперником, адже ти вивчав їхню тактику зі сторони, і майже завжди коли ти пізніше виходив проти них -вже знав куди , з якою швидкістю і в якому порядку рухатиметься противник.
На початку турніру я думав, що буде перевага в місцевих команд, адже ми цілу зиму відкатували сценарій і провели там не один день на тринуваннях, але ні....
В першій грі проти "Волчья стая" ми відгрибли навіть не те щоб по повній, а в суху... 5-0. 
  Тому змінивши тактику і  і внутрішній порядок в строю, вже почали грати по новому, як результат - ПЕРЕМОГА.
  Такої динаміки я не пам'ятаю давно, на відео видно, але і там це лише маааалюсінька їх частина.
Були і падіння, і перекати, і ходьба на корточках, підкати і багато чого, що я побачив в страйкболі вперше.
   На завершення, я хочу подякувати всім хто підготував, приїхав, судив, допомагав дане мироприємство. 
Повторюсь, є бажання перевести даний турнір в ЛІГУ, тому, дякую всім за підтримку і до СКОРОЇ ЗУСТРІЧІ НА ІГРОВОМУ ПОЛІ!

0

8

Прошу вибачення за затримку відгуку – хотілось вмістити усі деталі, якими маю бажання поділитися
Буде трішки писанини  8-)
Концепт цього турніру тягнеться у  далекий 2012 – тоді вперше відбулaся серія турнірів Західно Української Пейнтбольної Ліги: етапи цих змагань відбувалися у Львові, Івано Франківську, Чернівцях. На ці тактичні змагання з’їжджалися команди усього західного регіону. Це було свято динаміки, екшену та адреналіну.
На превеликий жаль, горе, що трапилося із нашою державою у 2014 році і котре триває до сьогодні, поставило великий хрест на аматорському пейнтболі і на сьогоднішній день він практично не існує у нашому регіоні.
Львівська тактично-спортивно пейнтбольна команда ‘Sons of Paintball’ (скорочено ‘SOP’), котра 2 роки підряд була чемпіонами ліги, почала пошуки командного заняття, котре б замінило їм рідний пейнтбол -  очевидним рішенням став страйкбол.
Приєднавшись до львівської страйкбольної спільноти, ми вирішили зробити свій вклад, адже побачили, що на масові ігри збирається все менше людей, а страйкбольних проектів на Львівщині ставало все менше.
Тож цієї зими нам в голову повернулась геніальна ідея,  формула яка успішно працювала і яку слід злегка підлаштувати – ми вирішили втілити Західно Українську Пейнтбольну Лігу у страйкболі. Так виник TDYNAMIX 8-)
Провівши низку зустрічей, тонни телефонних дзвінків та повідомлень у вайберах/ месенджерах, ми постаралися з’єднати усі ключові моменти разом і 2 червня 2018 року TDYNAMIX побачив світ.
Єдиним мінусом пробного змагання була проблема не самого турніру, а негативна людська риса – такої нейтральності зі сторони львівських команд ми не очікували. Було практично неможливо не те, що задіяти команди до участі, а просто до організаційних ролей, наприклад, суддівства. Для нас далі залишається відкритим питання – де ж активні львівські гравці? Чому такий ігнор?
Дійшовши до критичної точки скасування змагань, порятунок принесли гості -  команди  “Волчья Стая” (м. Київ) та “Кедр” (м. Івано Франківськ). Хлопці сказали, що за будь-яких умов їдуть до нас, тому вороття не було. І ми вдячні за цей поштовх з їхньої сторони. Це поворотний момент 
І можливо в цьому був плюс – менше команд і саме тому простіше проконтролювати різні моменти, проаналізувати помилки та підготуватися то майбутнії заходів.
Ми не очікували наскільки все гладко та просто все відбудеться. Зважаючи, що наша команда займалася і організацією, і суддівством, і прямою участю у турнірі, ми змогли вистояти, адже не було жодного спірного моменту, щодних  відхилень від плану. Адекватність гравців була неймовірною. Це рідкість сьогодні.  Народ- ви круті.
Пробний турнір TDYNAMIX, на мою думку, відбувся фантастично:
• Чудова модерація заходу від Сашка Хміля
• Прекрасні гра, подача, поведінка кожної з команд
• Формула гри себе підтвердила наживо
• Дійство такого формату відбулося у Львові вперше
• Рівень емоцій, динаміки, адреналіну, швидкості, відповідальності зашкалював
• Спонсорська та добровільна підтримка
• Лампова атмосфера
• Задоволені лиця учасників та організаторів
А найбільши плюсом є те, що турнір, який на практиці підтвердився, логічно переросте у Відкриту Страйкбольну Лігу “TDYNAMIX”. Попереду нові пробні турніри і, найімовірніше, в інших містах. Цей 2018 рік є роком проб та помилок для TDYNAMIX, але спільними зусиллями ми постараємося показати цю машину в усій красі в 2019 
Низький уклін усім – організаторам та учасникам! Без вас цього не було б...
З повагою,
Богдан “Barber”

P.S.
1) Невеликий спойлер: 2 пробний етап TDYNAMIX буде у серпні 2018, в м. Івано Франківськ
2) Якщо маєте бажання/можливість -  поширюйте мій відгук та посилання на відео з турніру (https://www.youtube.com/watch?v=zVmSA6E … r_embedded) на усіх страйкбольних ресурсах країни (якщо це не заборонено цими ж ресурсами).

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Відкритий страйкбольний турнір “TDYNAMIX” - Реєстрація Закрита