Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 10.06.18


Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 10.06.18

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Операція «the rise of the lotus»

10.06.18 на «полігоні» Яворівської команди СКОРПІОНИ  «КАТАНГА» відбудеться  гра  під назвою операція «The rise of the lotus» . Всіх хто бажає може прийняти участь.
ЛЕГЕНДА ГРИ :Після  невдало проведеної операції «THE SEARCH» командування  США  отримала інформацію, що після евакуації супутник  на гелікоптері Мі 17 був   доставлений найманцями на одне із наукових кораблів таємного союзника  Північної Кореї  яке потрапило  у великий шторм  біля Індонезійського острова Сулавесі , налетівши  на риф та  почало тонути подавши команду SOS .  На допомогу судну вийшов індонезійський фрегат проекту  SIGMA 10514  та транспортний корабель ВМС США типу  ГОРДОН  для надання допомоги  та рятування екіпажу та «наукового персоналу» кораблі  на момент катастрофи  знаходилися поблизу корабля що терпів  катастрофу . Командир найманців прийняв рішення на евакуацію супутника та своєї групи  на двох гелікоптерах Мі 17 до БДК проекту  775  з яким вони мали  зустрітися в морі   до  шторму . Але  потужна  сила шторму скинула обидва гелікоптери на один  із маленьких островів яких багато навколо острова Сулавесі , який контролюється  повстанцями угрупування  Джемаа Ісламія . Гелікоптер з супутником здійснив аварійну посадку  та потрапив  до рук індонезійських повстанців з угрупування Джемаа Ісламія інший гелікоптер з найманцями здійснив посадку  десь на острові і скоріше за все найманці почнуть операцію по поверненню супутника .  Радіорозвідка дані з супутника розвідника США  показали  що БДК проекту 775  взяв курс в сторону острова Сулавесі за ним ведуть спостереження . Також агенти Індонезійської розвідки доповіли , що  до табору угрупування Джемаа Ісламія прибуває емісар  ІД  щоб подивитися на супутник
ССО  США та ССО Індонезії  проводять операцію «The rise of the lotus» з метою знайти і відбити супутник ,евакуювати його за допомогою гелікоптера  та представити  супутник як доказ участі однієї країни  у продажі сучасних технологій Північній Кореї раді безпеки ООН ,та захопити  емісара ІД у полон .
  Найманці мають задачу відбити  супутник  та захопити емісара евакуювати їх на БДК  океаном за допомогою  моторних човнів.
  Угрупування Джемаа Ісламія  має завдання утримати супутник ,зустріти емісара  та захистити його від полону .
  Відомо що у  районі острова  є старі закинуті Голанські  фортифікації часів колоніального панування.
Командир угрупування Джемаа Ісламія  видав своїм  командирам карти з маршрутом руху емісара після висадки щоб  ті підготували зустріч.

Задачі сторін
   1.Силам ССО США  та Індонезії (жовті) відбити супутник у індонезійських повстанців  ( або у найманців) та провести його евакуацію  за допомогою  гелікоптера, захопити карти  з маршрутом емісара ІД перехопити та взяти  у полон емісара ІД та також евакувати  його разом  з супутником.
    2. Силам найманців ( зелені) відбити супутник у індонезійських повстанців  ( або у сил ССО союзників ) та провести його евакуацію  вийшовши  на берег океану де їх забере моторний човен  з БДК, захопити карти  з маршрутом емісара ІД перехопити та взяти  у полон емісара ІД та також евакувати  його разом  з супутником.
   3. Індонезійські повстанці  утримати  супутник у своїх руках не дати захопити карти з маршрутами руху  емісара, зустріти  емісара  не дати потрапити йому у полон. У випадку втрати супутника  чи емісара  відбити супутник  чи емісара  та вжити заходів, що до унеможливлення евакуації супутника та емісара .

Правила та порядок проведення гри,заходи безпеки
¬
- Збір 9.00- 9. 40 початок о 10.00  кінець гри 15.30 ( час гри  можна під корегувати )
-  На початку гри  буде проведено розподіл сил  (синіх буде більше) та маркування сторін вказано  де чиї  опорні  пункти та точки евакуації.
-  У синіх три опорних пункту, зелені  та жовті по одному.
- Усі сторони починають гру з своїх опорних  пунктів  .
-  Інформація  з маршрутом руху емісара зберігається тільки під табличко опорного пункту переміщати її заборонено ( всього  3 карти з маршрутами на кожному  опорному пункті синіх).
- Супутник в одному з окопів на ОП, сині можуть переміщати супутник між опорними  пунктами  але один раз на годину.
- Сині  завжди ведуть  оборону  атакувати дозволено тільки тоді коли втратять супутник (для його відбиття )  дозволено переслідування противника ,що  захопив супутник( чи взяв в полон емісара).
- Синім дозволено здійснювати маневр людьми щоб надати допомогу  сусідньому  (синьому) опорному пункту.
- Жовті  та зелені  при захопленні супутника та емісара доставити на свій опорний пункт та не дати захопити (звільнити )до початку евакуації
-  Емісар може оборонятися (вести  бій ) але не має права накладати  собі бинт( чи інші засоби) , при влучанні кричить поранений  та не рухається . Якщо буде захоплений виконує вказівки  сил  що його захопили . Забирати у полоненого привод чи інше спорядження заборонено
- Про появу (висадку  емісара буде об’явлення по радіо орієнтовно  після 13.00.
- Емісар має 6  життів (поранень )   накладати пов'язки собі сам він не може відповідно рухатися теж , бережіть його.( Це для того  щоб не втік та  є шанс захопити в полон )
- 15.30 провести евакуацію (цим закінчивши гру) при необхідності утримувати тереторію району евакуації    ( точки евакуації сторін будуть доведенні на початку гри)
- -Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна ( на початку гри буде визначено частоти на кожну сторону які міняти ЗАБОРОНЕНО )сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір заживанням  тангенти ЗАБОРОНЕНО.
-  гравці мають  що мають СІБЗ  та медики право на  одне поранення , радіус ураження гранат для СІБЗ 3(три) метри без броні 5 (п’ять)метрів. Поранений сам може себе бинтувати , учасники  команди  пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо   на руку чи ногу (пальці не враховуємо). Від розтяжки не чого не спасає від ножа теж  нема захисту.
-  Супутник переносити тільки  у двох, якщо водного попали супутник кладеться та по можливості обороняється до допомоги іншого напарника.
-  При зачищені і опорного пункту противника карти забрати, супутник теж .
-  Перебувати на опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час на вилучення карти та віджимання супутника)
-  Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
-   Усі нерухомі  споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
- Оживлення кожні 15 хв тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д. (тільки для синіх)
- О 14.45 оживлення в мертвяках припиняється,робота  медичної точки теж  всі «загиблі» вибувають з гри та можуть спостерігати за ходом гри  але не втручатися . (стосується всіх сторін)
- Оживлення жовтих та зелених буде здійснюватися наступним чином :
На початку гри зеленим та жовтим будуть видані макети  електро - кардіо стимуляторів та призначені медики  які будуть позначені червоними хрестами .  Медики повинні знаходитися на опорних пунктах  біля таблички  з червоним хрестом (табличку дозволено переміщати по опорному пункту) та можуть вести бій та мають право на одне  поранення  усі «убиті»  та поранені (зелені ,жовті) ідуть до медика . Медик прикладає  електростимулятор  до серця (вбитий,поранений у положенні сидячи чи лежачі) і таким чином оживляє  роблячи запис  у спеціальний список якщо медик «гине» він 15 хвилин сидить біля таблички  з червоним хрестом не кого не оживляє та відмічає у списку час своєї загибелі та оживлення. (себе від поранення він не лікує).
- Вікова категорія 16 +  але обов'язково за правилами львівського страйкбольного ресурсу.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух . Якщо представити ,що ялинки це пальми і папороть  можна вважати джунглями.
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів  припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та прдовжити гру.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації  будуть встановлені покажчики КОРДОН (межі гри) та буде пов’язана на гілках ветош , що буде допомагати в орієнтуванні (така собі ниточка що буде проложена між ОП , як показує практика може вивести прямо на засаду). Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор перевага за новими покажчиками старі можливо використати  якщо заблудилися.
Сигнал по радіо про початок гри «РУХ 2901»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Як добиратися  . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв час руху 70-80 хв, місце гри знаходиться приблизно  400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти  на  зупинці  РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворова до  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору).  Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT.  Час гри по орінтовно  з 10.30 до 15.00  або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися .
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

+1

2

Накладка по даті гри!
На цей день заплановано "Баграмский Халифат". Цю подію ми очикували та заздалегідь зареєструвались. Навіть гроші проплатили.
http://sd.uploads.ru/t/EXGqQ.jpg

Тому нажаль СК-"45" участь в Операція "Схід лотосу" прийняти фізично  НЕ ЗМОЖЕ :dontknow: .

0

3

По проханню  товаришів схід длотосу переносимо на 17 червня у зв"язку з грою "Баграмський халіфат" сорі

0

4

http://kg.org.ua/images/news/cv_57_7424481104157220867.jpg

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 10.06.18