Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » ВАЖЛИВО Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 17.06.18


ВАЖЛИВО Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 17.06.18

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

За проханням товаришів та в звязку з грою "Баграмський халіфат " гра відбудеться 17.05.Операція «the rise of the lotus»

17.06.18 на «полігоні» Яворівської команди СКОРПІОНИ  «КАТАНГА» відбудеться  гра  під назвою операція «The rise of the lotus» . Всіх хто бажає може прийняти участь.
ЛЕГЕНДА ГРИ :Після  невдало проведеної операції «THE SEARCH» командування  США  отримала інформацію, що після евакуації супутник  на гелікоптері Мі 17 був   доставлений найманцями на одне із наукових кораблів таємного союзника  Північної Кореї  яке потрапило  у великий шторм  біля Індонезійського острова Сулавесі , налетівши  на риф та  почало тонути подавши команду SOS .  На допомогу судну вийшов індонезійський фрегат проекту  SIGMA 10514  та транспортний корабель ВМС США типу  ГОРДОН  для надання допомоги  та рятування екіпажу та «наукового персоналу» кораблі  на момент катастрофи  знаходилися поблизу корабля що терпів  катастрофу . Командир найманців прийняв рішення на евакуацію супутника та своєї групи  на двох гелікоптерах Мі 17 до БДК проекту  775  з яким вони мали  зустрітися в морі   до  шторму . Але  потужна  сила шторму скинула обидва гелікоптери на один  із маленьких островів яких багато навколо острова Сулавесі , який контролюється  повстанцями угрупування  Джемаа Ісламія . Гелікоптер з супутником здійснив аварійну посадку  та потрапив  до рук індонезійських повстанців з угрупування Джемаа Ісламія інший гелікоптер з найманцями здійснив посадку  десь на острові і скоріше за все найманці почнуть операцію по поверненню супутника .  Радіорозвідка дані з супутника розвідника США  показали  що БДК проекту 775  взяв курс в сторону острова Сулавесі за ним ведуть спостереження . Також агенти Індонезійської розвідки доповіли , що  до табору угрупування Джемаа Ісламія прибуває емісар  ІД  щоб подивитися на супутник
ССО  США та ССО Індонезії  проводять операцію «The rise of the lotus» з метою знайти і відбити супутник ,евакуювати його за допомогою гелікоптера  та представити  супутник як доказ участі однієї країни  у продажі сучасних технологій Північній Кореї раді безпеки ООН ,та захопити  емісара ІД у полон .
  Найманці мають задачу відбити  супутник  та захопити емісара евакуювати їх на БДК  океаном за допомогою  моторних човнів.
  Угрупування Джемаа Ісламія  має завдання утримати супутник ,зустріти емісара  та захистити його від полону .
  Відомо що у  районі острова  є старі закинуті Голанські  фортифікації часів колоніального панування.
Командир угрупування Джемаа Ісламія  видав своїм  командирам карти з маршрутом руху емісара після висадки щоб  ті підготували зустріч.

Задачі сторін
   1.Силам ССО США  та Індонезії (жовті) відбити супутник у індонезійських повстанців  ( або у найманців) та провести його евакуацію  за допомогою  гелікоптера, захопити карти  з маршрутом емісара ІД перехопити та взяти  у полон емісара ІД та також евакувати  його разом  з супутником.
    2. Силам найманців ( зелені) відбити супутник у індонезійських повстанців  ( або у сил ССО союзників ) та провести його евакуацію  вийшовши  на берег океану де їх забере моторний човен  з БДК, захопити карти  з маршрутом емісара ІД перехопити та взяти  у полон емісара ІД та також евакувати  його разом  з супутником.
   3. Індонезійські повстанці  утримати  супутник у своїх руках не дати захопити карти з маршрутами руху  емісара, зустріти  емісара  не дати потрапити йому у полон. У випадку втрати супутника  чи емісара  відбити супутник  чи емісара  та вжити заходів, що до унеможливлення евакуації супутника та емісара .

Правила та порядок проведення гри,заходи безпеки
¬
- Збір 9.00- 9. 40 початок о 10.00  кінець гри 15.30 ( час гри  можна під корегувати )
-  На початку гри  буде проведено розподіл сил  (синіх буде більше) та маркування сторін вказано  де чиї  опорні  пункти та точки евакуації.
-  У синіх три опорних пункту, зелені  та жовті по одному.
- Усі сторони починають гру з своїх опорних  пунктів  .
-  Інформація  з маршрутом руху емісара зберігається тільки під табличко опорного пункту переміщати її заборонено ( всього  3 карти з маршрутами на кожному  опорному пункті синіх).
- Супутник в одному з окопів на ОП, сині можуть переміщати супутник між опорними  пунктами  але один раз на годину.
- Сині  завжди ведуть  оборону  атакувати дозволено тільки тоді коли втратять супутник (для його відбиття )  дозволено переслідування противника ,що  захопив супутник( чи взяв в полон емісара).
- Синім дозволено здійснювати маневр людьми щоб надати допомогу  сусідньому  (синьому) опорному пункту.
- Жовті  та зелені  при захопленні супутника та емісара доставити на свій опорний пункт та не дати захопити (звільнити )до початку евакуації
-  Емісар може оборонятися (вести  бій ) але не має права накладати  собі бинт( чи інші засоби) , при влучанні кричить поранений  та не рухається . Якщо буде захоплений виконує вказівки  сил  що його захопили . Забирати у полоненого привод чи інше спорядження заборонено
- Про появу (висадку  емісара буде об’явлення по радіо орієнтовно  після 13.00.
- Емісар має 6  життів (поранень )   накладати пов'язки собі сам він не може відповідно рухатися теж , бережіть його.( Це для того  щоб не втік та  є шанс захопити в полон )
- 15.30 провести евакуацію (цим закінчивши гру) при необхідності утримувати перимитер району евакуації    ( точки евакуації сторін будуть доведенні на початку гри)
- -Радіорозвідка (прослуховування частот противника) дозволенна ( на початку гри буде визначено частоти на кожну сторону які міняти ЗАБОРОНЕНО )сторони в ході гри можуть прослуховувати противника настроюючись на їх канал . Глушити ефір заживанням  тангенти ЗАБОРОНЕНО.
-  гравці мають  що мають СІБЗ  та медики право на  одне поранення , радіус ураження гранат для СІБЗ 3(три) метри без броні 5 (п’ять)метрів. Поранений сам може себе бинтувати , учасники  команди  пораненого або противник теж (використовуємо бинти ,турнікети,джгути ) . Пов'язки накладаємо   на руку чи ногу (пальці не враховуємо). Від розтяжки не чого не спасає від ножа теж  нема захисту.
-  Супутник переносити тільки  у двох, якщо водного попали супутник кладеться та по можливості обороняється до допомоги іншого напарника.
-  При зачищені і опорного пункту противника карти забрати, супутник теж .
-  Перебувати на опорному пункті противника дозволено не більше 10 хвилин (час на вилучення карти та віджимання супутника)
-  Гравці що рухаються до місць оживленні позначають себе червоною або помаранчевою стрічкою при необхідності подають попередження голосом.
-   Усі нерухомі  споруди (стінки з дерева ,мішки з шишками ,піском в один ряд) вважати такими що витримують кулю(шар). Але щілини є щілинами.
- Оживлення кожні 15 хв тобто 11.00,11.15,11.30 і .т.д. (тільки для синіх)
- О 14.45 оживлення в мертвяках припиняється,робота  медичної точки теж  всі «загиблі» вибувають з гри та можуть спостерігати за ходом гри  але не втручатися . (стосується всіх сторін)
- Оживлення жовтих та зелених буде здійснюватися наступним чином :
На початку гри зеленим та жовтим будуть видані макети  електро - кардіо стимуляторів та призначені медики  які будуть позначені червоними хрестами .  Медики повинні знаходитися на опорних пунктах  біля таблички  з червоним хрестом (табличку дозволено переміщати по опорному пункту) та можуть вести бій та мають право на одне  поранення  усі «убиті»  та поранені (зелені ,жовті) ідуть до медика . Медик прикладає  електростимулятор  до серця (вбитий,поранений у положенні сидячи чи лежачі) і таким чином оживляє  роблячи запис  у спеціальний список якщо медик «гине» він 15 хвилин сидить біля таблички  з червоним хрестом не кого не оживляє та відмічає у списку час своєї загибелі та оживлення. (себе від поранення він не лікує).

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами,  грунт пісок тому УВАГА  краї косогорів пагорбів осипаються  не смертельно але можливо  впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух . Якщо представити ,що ялинки це пальми і папороть  можна вважати джунглями.
- ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів  припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та прдовжити гру.
- Прямо на дорозі(по центру дороги)є невеличкий острівець 1,5-2м висотою шириною 1-3м так званий «КЛИК». Бути на ньому обережним.
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
- Для орієнтації  будуть встановлені покажчики КОРДОН (межі гри) та буде пов’язана на гілках ветош , що буде допомагати в орієнтуванні (така собі ниточка що буде проложена між ОП , як показує практика може вивести прямо на засаду). Гравці можуть натикатися на старі покажчики з попередніх ігор перевага за новими покажчиками старі можливо використати  якщо заблудилися.
Сигнал по радіо про початок гри «РУХ 2901»
Сигнал по радіо про кінець гри   «СТОПОР 333»

Як добиратися  . Маршрутки на  Яворів виходять з Янівського цвинтарю кожні 10-15 хв час руху 70-80 хв, місце гри знаходиться приблизно  400-500м від траси . Хто не має транспорту і їхатиме маршруткою вийти  на  зупинці  РУЛЕВО 300м у перед в сторону Яворова до  першого повороту з права ( це крутий асфальтований підйом ) а потім прямо 400-500м до перехрестя польових доріг (одна дорога  буде вести на гору  то є місце збору).  Для орієнтування виставимо  покажчики AIRSOFT.  Час гри по орінтовно  з 10.30 до 15.00  або скоорденуємо на початку гри. Прошу всіх хто буде брати участь відписатися .
Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

0

2

+1  (Індонезійські повстанці)

0

3

+1 Індонезійські повстанці

0

4

Поле  накрите матбаза готова чекаємо  з нетерпінням

0

5

SOP +3
Індонезійські повстанці

0

6

+1

0

7

СК-"45" нажаль тільки +3 бійця.
Хотілося би за Індонезійських повстанців.

Отредактировано VoronUA (2018-06-15 00:17:00)

0

8

ZUBR. 4-5чол. + 3-4чол. позакомандніка)))

0

9

Виїзд  з карману за мостом окружної о 8.00.
До того моменту всім бути на місці.
Хто з ким їде - зізвонюємось особисто.
Прохання не спізнюватись.

0

10

+1

0

11

+3 (Індонезійські повстанці)

0

12

Скорпіони 5 чол індонезійці також ми  емісар та охорона  емісара

0

13

Кірк! Викинь карту - я надрукую пару десятків.
Можна навіть без позначок на цю гру. Головне місцевість.

0

14

готові схеми як прошлий раз цвітні та прості

0

15

У "Kamilius" есть 2-3 места в машине, пишите ему в личку если нужно

0

16

Всі місця зайнято.

0

17

Приїхав до дому, помився, витягнув кліща і з насолодою згадую день що минає.
Гра. Так, це було супер. Якщо пробігтись по її перебігу і плану який був обумовлений на її початку, то, все вдалось! 
Люблю ігри де мало стрілянини, а всі сили йдуть на маневри і виконання завдання.
Так, це було.  Довгі відсидки, розуміння того що відбувається довкола і постійні бої повстанців і жовтих - дало розуміння як будувати стратегію.
Після певних маневрів групи 1/2, було захоплено план руху конвоїв.
Після походу на базу "ПАРТИЗАН, біцем з групи 1/1 було знайдено супутник який був старано захований і поблизу якого проходили бої.
Захопивши нього почались самі цікаві дії, а саме, все пішло не по плану.....
Зрозумівши, що маючи на базі такий "апарат", нам спокою не дадуть ні повстанці, ні "жовті". Почалась операція водіння за ніс....
В момент доставки супутника на базу її сині взяли штурмом, ми були десь за кілометр. Доки дійшли, Ворон одужав і передав, що база покинута противником і він там сам. В Ігла здох кулемет і прикриття для нашого підходу було слабеньким, але... Вовка ноги кормлять. Кущі, горби, вода-болото і ми на базі. Ховаючи весь склад бійців на базі від очей проходячих мимо уражених бійців противника, ми сиділи більше години і ось атака.
По переду якої  -  ЕМІСАР.  Кортка черга збила його з ніг. Під крики емісара про допомогу спритно "допомогти " вирушив Юрко. Під прикритям свого підрозділу він схопив його під рукі  і припрошуючи притягнув в наше розташування. Легким поштофхом електроики йог серце забилось в новому ритмі.
Лишивши для прикриття кулеметчика і бійця з ГП, вся група рушила до точки евакуації.
Вправно за спиною працюва кулемет і рвались ВОГи, поступово стихаючи за нашими спинами....
Емісар виявився дуже крикливим, тому прийшлось запхати ньому "кляпа" до рота, але і після чого він продовжував видавати з більшу смішні, не голосні звуки.
Пройшовши 600 метрів, під супроводом розвідки і групи прикриття яка рухалась паралельно нам по кар'єру і вправно зачищаючи шлях.
Вийшовши до дороги сталася халепа... Жека і Іван поклали всю нашу тусовку, залишивши в живих тільки одного бійця супроводу емісара і бійця супроводу.
Виконати завдання до кінця нам не вдалося.

Хотілось подякувати організаторам даного дійства, а учасників за створення настрою і гри іншим. 
Мені гра дуууже зайшла, і всьому нашому підрозділу в цілому.
Чекаємо продовження розвитку сценарію!

+1

18

гра супер зелені молодці! одне шо підхарило шо орг винудив нас скаати де супутник а то трохи не чесно!!!!!!!!!!!!!!

0

19

Атлічненько!!

А відбиття атаки зеленими було просто айс :)

0

20

Отзыв + фото от Ворона.

Всем ещё раз спасибо, что потратили время не пиво и бильярд, а покормили комаров и поганяли друг друга по Яворовским пескам.
Большую часть сказал на построении.
Но хочу добавить.
1. Очень понравилась задумка с радиообменом. Это новшество значительно уменьшило флуд на частоте. Заставило три раза подумать перед выходом в эфир. Больше работать голосом, знаками, интуицией.
2. Кирку СПАСИБИЩЕ за подготовку игры и матбазу. Считаю, что от Банки-Попрошайки нужно отказаться, а просчитывать реальные затраты на проект и взимать с игроков. Банка эти затраты вряд ли решает.
3. Кто о чём, а Ворон о ...картах-схемах. Они хорошие для такого полигона. Лучше и не нужно. Но совет. Кирк! Нарисуй схему красиво один раз. Перенеси в цифру (отсканируй). А потом перед играми только дополняй вводными от сценария и выкладывай в анонсе. Я, например, очень детально изучаю карты, если их выкладывают. И я могу безвозмездно оказывать помощь в их размножении.
5. Пилоту респект за игру и особенно за позывные. Понравилось.
6. Зубры - опять в своём репертуаре: появлялись там где их не ждал. Хорошо маневрировали полигоном. Совались по нему как дома :angry: . Последняя атака на Эмисара и Спутник у них получилась вообще со стороны моря. Ну с Зубрами всегда не просто - если против них.
7. Очередной раз убедился, что если в подразделении есть дисциплина - это залог успеха. Всем ЗЕЛЁНЫМ огромное спасибо.
8. Комары - жесть!

Ждём проектов от Кирка.

PS Чуть не забыл: ФОТО по ссылке качайте, действительна 14 дней.

ФОТО ОТ ВОРОНА

Отредактировано VoronUA (2018-06-17 23:40:26)

0

21

Ворон - дякую за фото!

0

22

https://youtu.be/QEiDTh6vFeU

0

23

Всім дякую за гру вибачтеи що не відповів зразу бо до сьогодні був на роботі.
  Емісар висадився та почав рух обійшов  одну  засаду  та почув як група зустрічі веде бій і яка як потім стало відомо  загинула (жовті молодці) потрапив  у засідку втратив свою охорону  та ледве втік від переслідування. А пізніше  кинув синів ІД в атаку та нажаль потрапив у полон.  Ще раз дякую  працюю над новим проектом

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Архів » ВАЖЛИВО Операція "Схід лотосу" Яворів полігончик "КАТАНГА" 17.06.18