Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Сихів (Ліс) » 25.11.2018 Святкування 17 - го дня народження команди "Сфінкс" м.Львів

25.11.2018 Святкування 17 - го дня народження команди "Сфінкс" м.Львів

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Дата : 25.11.2018
Місце: сихівський ліс/ТЕЦ
Час збору: 10-00 . Початок 10-30. Кінець Ігрової частини 14:00-15:00
Організатор: команда "Сфінкс"
Правила: Святкування 17 - го дня народження команди "Сфінкс" м.Львів
Віковий допуск: попередньо 18 + ( окремо запрошений та допущен Фунтік)
Доповнення до правил: після гри все що завгодно, що не заборонено законом
відкрита/ приватна гра: відкрита
Сценарій:  деталі на шикуванні

легенда : :) Прийшла пора нам проставитись за 17річча нашої команди, сигналом для проставону буде запуск салютів з 3х пускових установок

+1

2

Буду

+1

3

Планую бути

0

4

+1

+1

5

ZUBR +4-5чол.

0

6

СК-"45" +5чел.

PS Народ! Ни разу на этой локации не пришлось быть. Скиньте google map или GPS  координаты. Можно в ЛС на Вайбер 0932836333
Будем признательны.

Отредактировано VoronUA (2018-11-22 01:20:03)

0

7

VoronUA написал(а):

СК-"45" +5чел.

PS Народ! Ни разу на этой локации не пришлось быть. Скиньте google map или GPS  координаты. Можно в ЛС на Вайбер 0932836333
Будем признательны.

Отредактировано VoronUA (2018-11-22 01:20:03)

https://goo.gl/maps/LZMpZhwUYgz

0

8

І так. Хочу ще раз повернутись до головного.
Сфінкси- З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
А тепер, що стосується гри.
Важко було напевно всім, виною цього, місцевість, мокрий сніг і достойний противник.
Сценарій був на виснаження, адже ходити потрібно було дуууже багато, до низу і до верху...
Вже через 15 хв, ноги були мокрі повністю.
Наша команда стартонула повним складом з бази і вже через 5 хв перше зіткнення біля бункера.
Вже через хвилин 15 я крокував до мертвяка з трійкою сокомандників.
Яким було моє здивування, коли після виходу з мертвяка я побачив в нас на базі повністтю зібрану пускову установку.....
Далі бої трівали по всюду і в основному дрібними групами...
Я реально змучився ходити в мертвяк, а для нас він був як по замовленню... капєц як далеко тай зе і під гору. Один Бобас мене спровадив туди 2 рази. 
Активніше долучився до гри вже на момент, коли три пітарди наші підірвали.
Похід за четвертою для мене був най успішнішим. Практично всім складом, двума групами ми вийшли на бункер. Першими за допомогою синіх вибили Сфінксів, а потім і синіх. АССА хапнув з бункера пітарду і поніс її на базу. Через деякий час нас почала атакувати група під командуванням Ворона. Побачивши що з ним прокатчики я дав собі слабинку і намагаючись проявити свою спритність і вміння.... вже через декілька секунд топав весело до мертвяка.
Взагалом все пройшло чудово!
Те що з нашої команди ніхто не дозволив собі розслабитись- вилилось в результат : ми переможці!  Хоча завжди перемагає страйкбол.
Дякую командиру, за постійне розуміння ситуації і керування всією командую. Вдячність противнику за постійний тиск.
Ще раз з днюхою!

0

9

Сфінкси - вітаю з днюшкою !! І щиро дякую за запрошення!

Гра виявилася набагато цікавішою та динамічнішою ніж минулого року. Формула трикутника баз із складом посередині та протилежними мертвяками- це реально тест на фізуху та вміння швидко діяти без залипання. А миттєве оживлення взагалі гарантує нон стоп екшн. Було спекотно :)

Гра дуже зайшла ібо настрілявся досхочу. Але це мінімум порівняно із задоволенням бути на чолі такої команди. Не було залипань, всі повністю віддалися грі і тому було відчуття домінування. Велика подяка Пілоту та Ассі, котрі були постійно на щв'язку та чітко звітували стан поточної ситуації- це дуже допомагало розуміти загальну картину та будувати наступні завдання для груп. І за те, що брали ініціативу в свої руки, коли я був неігровий. І як сказав Пілот у попередньому пості- команда ні на хвилину не розслаблялася.

Великий уклін командам-суперникам, адже без вашої напористості та адекватності такого двіжу не було б. Щиро дякую!!

Ну і особисто Воронові :) той момент на складі вимагає напевне окремого аркуша:) така епіка, така зрада-перемога! Таке тільки на страйкболі буває:) момент емоції!  Реально дякую- made my day:) ах жаль, що не було камери....

Усім дякую!! Сфікси- чекаю запрошення наступної осені

0

10

Присоединяюсь ко всему что сказано выше. И игра и Днюха УДАЛИСЬ!
По игре всё уже описано предыдущими ораторами. Хочу отметить действия новичков. Не знаю под чьим руководством они приехали на игру, но чувствовалось что с ними поработали. Побольше бы таких пацанов в игры. Мне попались адекватные и исполнительные пацаны. Спасибо всем за хорошо проведенный выходной.
PS К сожалению День Рожденья ... ну т.д.

0

11

Жалію що не вийшло поїхати, запросінь на наступну днюху!

0

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Сихів (Ліс) » 25.11.2018 Святкування 17 - го дня народження команди "Сфінкс" м.Львів