Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Брюховичі (Ліс) » "Оборона фортів" 24.02


"Оборона фортів" 24.02

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

24.02
Брюховичі, ліс
10.30
АТИМ
15+ з батьками
Відкрита

І знову :  "Оборона фортів" .

Карта місцевості : https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Обєкти , їх три і вони укріплені : це бази в лісі із відповідними фортифікаційними спорудами.
Диверсії. На базах висять папки з відмітками про захоплення і акт диверсії, і на кожній їх 4 штуки (відміток, при захопленні ставиться відмітка у квадратику і час). Після захоплення база відновлюється на протязі пів години , потім можна її знову знищувати, у цей період штурмуючі не можуть знаходитись безпосередньо на базі ( у її периметрі 50 метрів ), утримувати її.

Таймери на базах синхронізовані, час писати такий як на них. Відстань між базами близько 200 + метрів. Приблизно це рівносторонній трикутник. База вважається повністтю знищеною, коли проставлені всі відмітки про диверсію. Після цього її немає сенсу обороняти.

Артилерія. База (одна) може бути під миттєвим артударом (обстіл з міномету) при чому після першого пострілу , захисники можуть почати покидати небезпечний периметр (50 метрів) всього пострілів 3 , після 3 пострілу всі гравці (і захисники і штурмуючі) що знаходились на базі і в радіусі 50 метрів вважаються загинувшими. Артилерія може бути відбита обороною і доставлена на одну з баз. Після цього оборона не може використовувати артустановку або переносити її – тільки обороняти. Можливо повторне відбиття і використання штурмуючими. Ховати міномет і зарядний ящик забороняється. Обстріл проводити вгору над базою з відстані >=50 м.

Авіапідтримка. Бази (всі одночасно) можуть бути під авіаударом , при чому за 3 хвилини ( не меньше) звучить поереджувальна сирена ГО , короткі, преривчасті сигнали 3 рази. Під час 3хв затишшя захисники можуть почати покидати небезпечний периметр (50 метрів) . Після 3 хвилин, відбувається авіаудар (довга сирена) і захисники і штурмуючі) що знаходились на базах і в радіусі 50 метрів вважаються загинувшими. Оператор авіапідримки під час подання сигнлів одягає помаранчеву жилетку і його не можна вразити. Сирена встановлюється на перехресті.

Оборона. Задача оборони – не дати противнику здійснити 8 диверсійних актів. У цьому випадку оборона програє. При здійсненні до кінця гри 7 диверсій – гра зводиться в нічию. На старті гри оборона стартує трьома рівними групами на всіх базах. Після старту сили можна перекидати на розсуд командира.

Штурм. Задача штурмуючих – здійснити як мога більше диверсій (8 виграш, 7 нічия). Штурмуючі можуть атакувати всі 3 бази одночасно або послідовно , на свій розсуд. Штурмуючим надається артилерія - піротехнічна установка - 1 штука і боєкомплект на 2 обстріли по 3 заряди кожен. Застосовується одночасно по одній з баз. І можливість викликати авіаудари (2 рази) по всіх базах. Використання підтримки для штурму – на розсуд командування.

Оживлення : з мертвяків групами , раз на 15 хвилин.

Прокат замовляти заздалегідь у пп. Піро, кульки - на місці.

Посилання на гугл мап : https://www.google.com.ua/maps/@49.8927 … !1e3?hl=ru

карта місцевості, з позначеними командою контрольними точками на перехрестях ( літери на деревах) : https://f.io.ua/img_aa/full/2865/94/28659477_f.jpg

Фото з локації внизу в пості. Машини без проблем паркуються на асфальтованій площадці у лісі. https://g.io.ua/img_aa/large/3102/53/31025356.jpg

Як доїхати на маршрутці : https://www.eway.in.ua/ru/cities/lviv/4 … 24.02564/1

Від площі святого Теодора у Львові кінцева зупинка 8 маршруту -
Чорновола -
Замарстинівська - Не до кінцевої !!!!
через ліс і виходити одразу після перевалу на повороті на Голосківське кладовище) !!!

ТУТ :
https://www.google.com.ua/maps/@49.8912 … 6656?hl=ru

!!! УВАГА !!! водія просити про зупинку заздалегідь, може не зупинитись. Потім 50 метрів по дорозі вправо і ви побачите парковку ( є на фото )

0

2

SOP 4+

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Брюховичі (Ліс) » "Оборона фортів" 24.02