Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Бродки » Потрійний кордон 24 березня

Потрійний кордон 24 березня

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

http://sg.uploads.ru/t/Epw0i.jpg
Бери побільше - біжи подалі...
24 березня. Бродки.
Пограбувати сховище наркобарона, всі інші деталі у пакетах на місці ...
Організатори : Воля, А-тім.
Заїзд 10.00.
Допуск 16 +
Шикування на місці "Бару".
Реквізитний внесок - 50.

Для затравочки - трейлер фільму, що вийде напередодні гри ;)
https://www.facebook.com/watch/?v=1601004580002509

0

2

SOP 3+

0

3

+

0

4

+

0

5

+1

0

6

+6 Arrow

0

7

Буду

0

8

Ersatz + 4

0

9

Збір для тих хто хоче їхати колоною о  9 00 на парковці Кінг Кросу на Стрийській. Виїзд 9.15
Я там буду трохи раніше  8 45 і одразу поїду займатися орг питаннями.

0

10

+

0

11

Супер пограли. Орги багато чого продумали і намагались впровадити в гру. Хороший реквізит. Коли читаєш завдання - все зрозуміло без перепитувань.
Дякую за гарний настрій і те що розвиваєте страйк.

0

12

Дякую оргам за гру!
Сценарій цікавий- круто, коли кодна сторона має окремі завдання ( постійно намагаєшся вгадати, як саме твоє окреме завдання пов'язане з тими, що в суперника)
Ну і погодка люкс)

Єдиний мінус ( і він присутній на іграх з великою кстю гравців-новачків- це нерозуміння для чого ти взагалі тут є і і незізнання- деколи аж настільки проскакував маклаудизм, що просто істерично сміявся))
Раджу на бріфінгах новеньким наголошувати, що ми всі тут для того, щоб зробити гру кожному

0

13

Знаю,що після боя палками не машуть,але всеж для команди наркоманів хотілось би нагадати про один непомітний пунктик в правилах ЛСРу а саме:
2.6. Дружний вогонь (Friendly fire- влучання у гравця своєї команди) – зараховуватимуть як просте влучання.(тобто ігрову смерть).
А не:"А та то свої,ставай до нас і йдем штурмувати...."
Найгірше що останні слова були сказані людиною яка є досить досвідченою по моїх мірках в страйкболі - самим Ell Chappo... Ну і іпучі маклауди настрій зіпсували.А так то гра бомба 👍сюжет продуманий до дрібниць👍локація і погода 👍

0

14

Marsik написал(а):

Знаю,що після боя палками не машуть,але всеж для команди наркоманів хотілось би нагадати про один непомітний пунктик в правилах ЛСРу а саме:
2.6. Дружний вогонь (Friendly fire- влучання у гравця своєї команди) – зараховуватимуть як просте влучання.(тобто ігрову смерть).
А не:"А та то свої,ставай до нас і йдем штурмувати...."
Найгірше що останні слова були сказані людиною яка є досить досвідченою по моїх мірках в страйкболі - самим Ell Chappo... Ну і іпучі маклауди настрій зіпсували.А так то гра бомба 👍сюжет продуманий до дрібниць👍локація і погода 👍

Каюсь мій косяк  ))) Після епічного штурму в стані ефекту - трохи провтикав цей пункт.
Чур тапками не кидати !!!

Отредактировано Vasyl Wolf (2019-03-25 12:08:09)

0

15

Vasyl Wolf написал(а):

Каюсь мій косяк  ))) Після епічного штурму в стані ефекту - трохи провтикав цей пункт.
Чур тапками не кидати !!!

Отредактировано Vasyl Wolf (Сегодня 12:08:09)

Ех, Василь Василь.....

0

16

Barber (Admin) написал(а):

Ех, Василь Василь.....

Такого штурму років 2 небуло ))) Загрався ...

0

17

Vasyl Wolf написал(а):

Такого штурму років 2 небуло ))) Загрався ...

буває :)

0

18

airsoftsop написал(а):

+

тебе ж не було братюня

0

19

Дякую за організацію Алекс! Цікавий сценарій.
Не до кінця зрозуміло я овер 15 жовтих опинились в зелених в тилу, але це урок на на майбутнє;)
Велике прохання пояснювати кожного разу перед грою ВСІМ базові правила гри. І памятайте: якщо ти сумніваєшся чи в тебе влучили , то в тебе влучили, підімай руку і на мертвяк. наступного раунду відімстиш )

Аірсофт це гра друзів!

0

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Бродки » Потрійний кордон 24 березня