Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Львівська область » 25-26.05 Нам 5років!!! День народження команди "ЗУБР"

25-26.05 Нам 5років!!! День народження команди "ЗУБР"

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Добова гра до дня народження нашої команди.

Тема гри: Талібан.
На грі діє Дрес-код відповідно до сторони.
Сторони: - Об'єднана військова коаліція.
                  - Талібан

Канва:
Подовження гри яку ми проводили два роки тому в нас на полігоні. Залишилися деякі завдання які не встигли виконати і звичайно зявляться нові місії для кожної  сторони.

Обов'язкова попередня реєстрація в темі або (бажано) в приват, обовязково вказуйте мобільний (який привязаний до Вайбера) створю для вас окремий чат.

12.00 - Заїзд на Полігон. Для військових парковка машин біля магазину. Для угруповання Талібан буде можливий заїзд на полігон, місце вїзду в ліс буде повідомлено приватно. За місце з розташованими палатками (воно ж і мертвяк) сторони відповідають особисто.

15.00 - Початок гри. Брифінгу перед грою не буде. всі стартують відповідно до поставлених завдань.
00.00 - 09.00 Перерва.
13.00 - Закінчення гри.
14.00 - Підведення підсумків, брифінг перед ангаром А1.

Завдання сторони отримують в конвертах + попередньо вся інфа по завданнях буде в ваших чатах на Вайбері.

Мертвяк 30хв. Дозарядка без обмежень. Необмежена кількість механ або один бункер.

На грі діє дрес-код. ТАЛІБИ - цивільний одяг(афганський), або щось схоже але ніяких камуфляжів і бронежилетів, дозволенні РПС і чест-ріг "отличительная черта стороны - арафатки,пуштунки,банданы,тюрбаны и прочие прелести восточного мира"
Військова коаліція - дозволені усі елементи військового екіперування.

На нічну фазу необхідна підсвітка пострілу: трасер або імітація вспишки пострілу. На опорніках в захисті можливе використання ліхтаря + червоний мертвяцкий ліхтарик. На пістолет який стріляє одиночкою підсвітка пострілу не потрібна, стрільба чергою з пістолета в нічний час заборонена.

увага!!! для снайперів і кулеметників на нічну фазу буде обмежено пересування. Кулумети можна застосовувати тільки в захисті на опорних пунктах - це стаціонорні точки з яких кулемет нікуди не переноситься. Для снайперів організатор надасть карту на якій будуть відмічені місця де може розташовуватися снайпер на нічній фазі. Це зроблено для того що в нічний період всі контакти зводяться до відстані 10м. і використання такої зброї є не прийнятне в лісі.

Форма реєстрації
1. Команда
2. Кількість людей
3. Контактна особа/номер моб.
4. Бажана сторона

Тема буде доповнюватися. ( мій моб. 067 3049016 Нікіта )

http://sh.uploads.ru/t/KmnAl.jpg

Отредактировано Mr. xxZUBRxx (2019-05-18 19:08:42)

+1

2

Нагадую. Реєстрацію відкрито!!!

0

3

+2
Erzats SOP
O63542II8
Військові

0

4

1. Erzatz
2. 2
3. 093 700 86 32 Олексій
4. НАТО

Отредактировано Niger (2019-05-19 23:08:36)

0

5

СК-"45" Зарегистрировались в ЛС Фесбук Никите.

0

6

1. A-Team
2. 1
3. О97-2ЗЗ-99-ЧЧ Serg
4. НАТО

Отредактировано Serg (2019-05-20 11:50:58)

0

7

Будьте уважні, зявилося доповнення до правил для снайперів і кулеметників на нічну фазу.
І прохання надати номера телефонів для створення групи у Вайбері. Гра вже зовсім скоро.

0

8

1. Arrow
2. +3
3. 380631147380 Lord
4. Nato

0

9

Ищу 1 место в авто на игру!!! :(

0

10

Перемогли дружба і комарі.
Гра зайшла .

0

11

Хочу висловити величезну подяку організаторам -  постаралися як завжди на 5рку! Нікітос, ти вмієш придумувати крутий сценарій та грамотно завтосовувати локацію, навіть з поправками на місці (зміщення мертвяка військових). Дрескод талібів був на висоті: коли на пост брифінгу ви всі вишикувалися перед ангаром, я побачив наскільки детально все було підібрано - молодці!

Цей полігон, доречі, є першим місцем, де я дізнався, що таке нічна гра  - було дуже круто знову побувати там)

чекаю нових запрошень до Вас :)

З посту від Мічуріна вище -  я думаю там не один літр крові пішов)

0

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Львівська область » 25-26.05 Нам 5років!!! День народження команди "ЗУБР"