Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Львівська область » 02.06.2019 Полігон "Катанга" Яворів Гра "Dynamic forest"


02.06.2019 Полігон "Катанга" Яворів Гра "Dynamic forest"

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

dynamic forest

02.06.19 на страйбольному полігоні «КАТАНГА»  яворів відбудеться гра  тренування  dynamic forest
Збір о 9.30 -10.00
Організація та вихід на позиції 10.00-10.30
Початок  о 10.45
Правила та хід ігри.
ЗАВДАННЯ знищити міномет бойовиків, що хочуть здійснити постріл хімічною міною в сторону н.п Яворів.
На початку гри  ділимося на три сторони (сині ,зелені ,жовті) та кожна сторона отримує макет міномета. Дві сторони атакують ,одна веде оборону. Сторони що атакують займають  опорний пункт « ПАРТИЗАН» (він же і метрв ’як) та отримують засіб знищення міномету. Сторона ,що обороняється  займає на свій вибір один з опорних пунктів  «БРІАННА», «АНЖЕЛА», «МОРІЯ», «ГАБРІЕЛЬ» та встановлюють макет міномета в напрямку н.п Яворів  на опорному пункті , або не дальше 10 м.  від ближнього окопу та обов ’язково на відкритій площадці ,дорозі (позиція повинна мати радіус до 4м а дерева не повинні навісати над мінометом) .  Після міняти позицію міномета заборонено і опорний пункт з мінометом стає основним на решті опорних пунктах дозволено засади.
  Сторона оборони має протриматися 1годину 20 хв. Та  не дати противнику знищити міномет також може вести диверсійно – розвідувальні дії по всьому району гри та знищувати тих хто атакує під час їх висування , пересування.
Сторона ,що атакує повинна провести розвідку, визначити на якому опорнику міномет провести штурм знищити міномет  (  знищення міномета є кінцем етапу після 15 хв на заміну і організацію сторін).
- Гра без поранень любе влучення (крім у зброю) = мертв’ як. Гранати використовуємо за правилами.
- Оживлення хто обороняється кожні 5 хв, хто атакує кожні 10хв
- При  влучені у зброю подати сигнал ЗБРОЯ та провести заміну магазина (якщо бункер і один  скинути в підсумок дістати з підсумка).
- Зміна позиції міномету ЗАБОРОНЕНО
Граємо до 16.00  якщо буде здійснено етапи раніше то визначаємося з сторонами та часом на оживлення  і починаємо штурм та оборону ОП «ІЗАБЕЛЬ» .
Внесок за гру 25 гр

0

2

+5 Arrow

0

3

!УВАГА! Гру перенесено на 02.06.19 !

+1

4

Всім дякую за розуміння

0

5

шкода(

0


Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Львівська область » 02.06.2019 Полігон "Катанга" Яворів Гра "Dynamic forest"