Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Флудилка » Де дешевше купити велосипед у Львові?

Де дешевше купити велосипед у Львові?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Планую провести це літо дуже активно. Уже запланували крім кількох сборів на страйкбол з друзями щей поїздку на велосипедах у гори. Теж буде кілька вилазок. Хочу собі підц е діло придбати хороший гірський велосипед, навіть роздумую на електровелосипедом. Читав там теж уже є навіть гірські з мотором. Не піждкажете, де є хороший вибір велосипедів у Львові? Так, щоб можна було помацати руками!)) Інформацію про них і більш-менш з моделлю я вже визначився.

Отредактировано DorX (2019-06-11 10:50:12)

0

2

Чому в мережі не шукаєте? В конкнретних магазинах може не бути моделей, які ва цікавлять. Та і взагалі - це ж зручно, замовив - доставили куда треба. Прогляньте хочаб *https://veliki.com.ua/addressua.php?city=%CB%FC%E2%EE%E2* . Я там спальник брав, але в магазині все пос порту є.

0

3

Якщо дозволяє по фінансам, то обов"язково беріть електровелосипед. Дуже крута штука. Мій знайомий собі придбав і чую тільки викрики радості від нього щодо цього!)))

0

Вы здесь » Львівський Страйкбольний Ресурс » Флудилка » Де дешевше купити велосипед у Львові?