Львівський Страйкбольний Ресурс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь." Чужий Завіт"

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

ЧУЖИЙ ЗАВІТ»
13 жовтня 2019 року на Яворівському аірсофт полігончику «КАТАНГА» відбудеться гра «ЧУЖЙ ЗАВІТ».  Збір о 09.30  екіпіровка, розподіл сторін,постановка завдань,вихід до стартових позицій 09.30-10.10. Початок гри 10.20. Кінець гри  о 15.30 (час. можливо корегувати).                   
                                                                                       Легенда гри
   Корпорація «Weyland-Yutani Corporation» («Weyland-Yutani Corp.»)  почала тераформовувати планету LV215 R  в процесі проведення робіт тероформації було виявлений чужо планетний об’єкт та взяті з нього невідому біологічну речовину та зразки живих  організмів. Які були доставлені до лабораторії на основній станції « Надія Мерфі». Аварія малогабаритного атомного реактора (вибух) який забезпечував енергією робітників на чуже планетному об’єкті знищила об’єкт та робітників. Лишилися лише  зразки в лабораторії на станції« Надія Мерфі».
     Конкурент Вейлонд-ютані компанія «SEEGSON»  (Сігсон)  наняла наймаців які здійснили наліт на станцію « Надія Мерфі». Захопивши всі наявні зразки та документацію дослідів. Поліції станції  вдалося знищити евакуаційний бот найманців останні знайшли притулок в лісах не до кінця тераформованої планети, що дуже обмежує район їхніх дій в районах колишніх  перших базових станцій які не використовуються вже більш 10 років, вони чекають евакуації.
   Корпорація «Weyland-Yutani Corporation»  прислала своїх солдат які з місцевою  поліцією проводять операцію по знищенню найманців компанії «SEEGSON»  та поверненню зразків та документації. На озброєнні солдат «Weyland-Yutani Corporation»  є ядерні заряди.
ЗАДАЧІ СТОРІН
Солдати корпорації «Weyland-Yutani Corporation» провести розвідку можливого місця знаходження  противника відбити всі біологічні  зразки та документацію  о 15.30 доставити на посадкову площадку станції  « Надія Мерфі» та провести евакуацію шатлом (площадка знаходиться за межами станції та немає захисту) о15.30.
  Найманці компанії «SEEGSON» утримувати свої райони оборони,зберегти та евакувати біологічні зразки евакуаційним шатлом  з  ущилини СС124 о15.30. при необхідності  захопити та утримувати базу противника .
Умови та правила гри.
- Маркування сторін. «SEEGSON» зелений скотч, «Weyland-Yutani Corporation» значки компанії  на прозорому  скотчі та жовтий скотч.
- Бази.  До початку гри  сили Сігстон займають любі два з п’яти вільних  опорних пунктів та можуть контролювати інші . На яких і тримає зразки та документацію ( зразки тримаєються тільки на опорних пунктах під табличкою але дозволено переносити на іншій свій опорний пункт ховати дані предмети за межами опорних пунктів ЗАБОРООНЕНО.(Умовно на опорних пунктах є генератори які дозволяють забезпечувати безпеку зразкам, останні можуть знаходитися за межами опорних пунктів не більш 25 хв.) документації це не стосується.
      Сили  Вейлонд  займають опорний пункт «ІЗАБЕЛЬ» з відкіля  починають свої дії .
Ядерний вибух. Сили  Вейлонд мають 4 ядерних заряди. Останні будуть імітовані димом та підпалом сильної петарди та сигналом по радіо «АТОМ333». Заряди використовуються тільки для знищення опорних пунктів. Якщо йде атака опорного і сили Вейланд  прорвалися під табличку (або зайняли  вільний опорний пункт) вони застосовують дим потім петарду і після виставляють покажчик ЗАРАЖЕНО.  Як тільки пішов дим і застосували велику петарду всі хто заходиться в межах  опорного пункту ( межа опорного пункту є любий крайній окоп , захисна споруда, чарунка  + 5 метрів у перед) вважаються загиблими. Крім двох чоловік сторони «ВЕЙЛАНД» які забезпечують імітацію заряду та стають тимчасово невразливими для ядерного вибуху доки знаходяться на опорному пункту (вивішують покажчик ЗАРАЖЕНО). До моменту підпалу диму грають як звичайні гравці .
Граємо з пораненнями за правилами ФСУ (турнікет,бинт).
- Гранати у нас « плазмові» тому від них100% ви уражені радіус  5 м (розтяжки, під ствольні гранати ,РПГ теж «плазмові» і рівнозначні гранатам).
- В командах маємо медика . Медик має право лікувати поранення імітуючи роботу дефлебрилятором та записуючи ім’я (позивний того хто лікує) після пов’язку (турнікет ) знімаємо
- Якщо ви випадково зайшли на опорний пункт який було знищено «ядерним вибухом» (побачили покажчики радіації та інші признаки ви вважаєтесь вражені радіацією і отримуєте поранення якщо маєте вже поранення то направляєтесь у мертв’як.
- Медик (по одному на сторону) визначається на початку гри ,отримує червоні хрести та макети дифліреляторів , табличку олівець. Може пересуватися з підрозділом.
- Мертв’яки по два на сторону
- Оживлення кожні 15 хвилин
- О   14.45 починаємо евакуацію до цього часу всі рухи в сторону місць евакуації ЗАБОРОНЕННО.
- О  15.00 мертв’ки не працюють ,медики працюють(лікують до кінця гри за вище вказаними правилами).
- Евакуація матеріали та документація повинна бути доставлена та завантажена  в макет шатлу  старт  останнього о 15.30 позначається піротехнікою відповідно це ї є кінцем гри( головне вантаж а не люди але старт шатлу  імітує той хто живий).
- Задача вважається виконаною якщо евакували   два з трьох предметів (документи,яйце чужого,контейнер з біо матеріалами)
- Внесок за гру 25 гр
- ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
- Гра проводиться вздовж дороги по лісовій пересіченій місцевості з крутими але не дуже високими пагорбами, грунт пісок тому УВАГА краї косогорів пагорбів осипаються не смертельно але можливо впасти, ожини дуже, дуже мало але попадається . Є заболочені місця але ними можливий рух .
- - ЗАБОРОННЕНО знімати захисні окуляри від початку до кінця гри.
- У разі виникнення підпалу в результаті підриву гранат , розтяжок, димів припинити гру вжити заходів до гасіння вогню та продовжувати г
- Стрільба в упор ЗАБОРОНЕНА
Сигнал по радіо про початок гри «НОСТРОМО»
Сигнал по радіо про кінець гри «СТОПОР 333»
- Всі питання по телефонам 0682024672,0639705259 КІРК.

0

2

всім дякую за гру

0

3

Дякую організаторам за чудову гру, за шикарний реквізит і дружню зустріч.
чекатиму наступних ігр.

0